Olaf Bressa wystąpił w finale "Mam Talent"

2011-11-26 22:42:22 Aga

W sobotni wieczór 14 – letni kaliszanin, Olaf Bressa, wystąpił w finale znanego programu „Mam Talent”. Mimo, że pochodzący z Kalisza finalista nie został zwycięzcą tej edycji, dotarcie do tego etapu programu to dla niego duży sukces.

Po finałowym występie jurorzy po raz kolejny docenili Olafa za luz i naturalność. Robert Kozyra powiedział o młodym kaliszaninie, że wielu artystów, którzy mogą pochwalić się pięknym głosem, nigdy nie będzie miało tego „czegoś”, co ma w sobie Olaf. Nad 14 – latkiem zachwyciła się także Małgorzata Foremniak, komentując jego występ: Jaki Ty chłopie masz głos! Ona też podkreśliła wyjątkową cechę Olafa – niebywałą skromność.
Po tym jak Olaf Bressa pozdrowił swoje miasto – Kalisz i podziękował za oddane na niego głosy, jurorzy uznali, że ten młody, utalentowany człowiek mógłby zostać także politykiem.
Olafowi gratulujemy dotarcia do finału programu „Mam Talent” i życzymy powodzenia w rozwijaniu talentu i okazji do jego zaprezentowania.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ