Z dowozem, na wynos, lokalnie

Oh! India - prawdziwe indyjskie przysmaki w Kaliszu!

2020-06-05 11:11:00 red.

Lubisz aromatyczną, wyrazistą i oryginalną kuchnię indyjską? Nie musisz nigdzie wyjeżdżać ani szukać w innych miastach! Prawdziwe indyjskie dania zjesz w Kaliszu w restauracji Oh! India - Główny Rynek 14.

Oh! India
Oh! India

Zapraszamy na pyszną kuchnię indyjską w Kaliszu, Główny Rynek 14. Znajdziesz tu potrawy mięsne i wegetariańskie. Restauracja realizuje również dostawy. Zamówienia można składać pod numerem telefonu: 601848892 lub przez stronę Pyszne.pl

Czekają na Ciebie idealne dania do jedzenia latem - Gorące i ostre - Chilli chicken
Kawałki kurczaka w panierce smażone z papryka, cebula, keczupem, pomidorowym i przyprawami indyjskimi

Spróbuj równie Chicken pakora - smażone, panierowane w mące grochowej kawałki kurczaka.

Link do strony facebookowej - https://www.facebook.com/OhIndiaKalisz/

Pełne menu - https://www.facebook.com/pg/OhIndiaKalisz/menu/

 

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ