Przedstawiciel handlowy- doradca techniczny

KONTAKT:
praca.kalisz12
Tel: 512091363, praca.kalisz12@wp.pl
LOKALIZACJA:
Blizanów
REKRUTACJA DO:
2019-10-31 00:00:00
STANOWISKO:
przedstawiciel handlowy- doradca techniczny

Treść ogłoszenia

Firma działająca w branży drzewnej zajmująca się produkcją oraz sprzedażą mebli na wymiar, podłóg, schodów, tarasów zatrudni przedstawiciela handlowego- doradcę technicznego

Wymagania:

-zaangażowanie i chęć do pracy oraz rozwoju umiejętności

-umiejętność organizacji pracy własnej

-komunikatywność

-prawo jazdy kat B

-samodzielność w podejmowaniu działań

-Mile widziane:

-doświadczenie

-dokładność i skrupulatność

Oferujemy:

-stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

-zdobycie cennego doświadczenia przy realizacji projektów

Podobne ogłoszenia
1 godzina temu, Praca, Praca - Dam pracę,
Pracownik Przygotowania Powierzchni
Firma: MB Aerospace Technologies Sp. z o.o.
Stanowisko: Pracownik Przygotowania Powierzchni

Lokalizacja: Kalisz

Opis stanowiska: przygotowywanie powierzchni do procesu produkcji (lakiernia i proces napylania), oklejanie taśmą, piaskowanie, szlifowanie, czyszczenie powierzchni i polero ...

Szkolenie Pracownik biurowy + staż

Innowacyjne Centrum Rozwoju prowadzi rekrutacje do projektu „Młodzi na start kariery zawodowej"   Projekt skierowany jest do osób : - od 18 do 29 roku życ ...

10 godzin temu, Praca, Praca - Dam pracę,
Przychodnia przyjmie na staz

przychodnia w kaliszu przyjmie na staz asystentke