Operator wózka jezdniowego

Operator wózka jezdniowego
Tel: 62 762 95 41, rekrutacja@com40.pl
Firma:
COM40
Rekrutacja do:
2024-06-30 00:00:00
Wymiar zatrudnienia:
Pełen etat
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Poznaj nas!

GRUPA FIRM COM40 to grupa spółek (Com40, Correct, L-Correct, Skaltex) zajmująca się produkcją mebli tapicerowanych, materaców oraz komponentów, tj. sprężyn, drutu, pianki, dzianiny, włókniny polipropylenowej, filcu, lamówki, lateksu, i wielu innych. W branży produkcyjnej działamy z powodzeniem od ponad 20 lat tworząc miejsce pracy dla 6 000 osób. Wyróżniają nas nowatorskie rozwiązania produkcyjne oraz szeroki zakres oferowanych usług logistycznych.

 

Nasze fabryki zlokalizowane są w miejscowościach między Kaliszem a Ostrowem Wielkopolskim - w Nowych Skalmierzycach (ul. Podkocka 4b) oraz Ociążu (ul. Torowa 11).

Co oferujemy?

· Możliwość dojazdu do pracy autobusem pracowniczym na godzinę 6:00, 14:00, 18:00, 22:00 – duża ilość przystanków, dogodny rozkład jazdy, dojazd pod samą firmę z 8 miejscowości: Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Pleszewa, Konina , Grabowa nad Prosną, Opatówka, Brzezin oraz Strzyżewa.

· Jasne i przejrzyste zasady wdrożenia na stanowisku pracy oraz przypisanego opiekuna, który pomoże Ci zapoznać się z firmą i stanowiskiem - nie wymagamy doświadczenia zawodowego – wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!

· Możliwość pierwszej podwyżki już po pozytywnym ukończeniu wdrożenia! W zależności od stanowiska wdrożenie trwa od 3 do 40 dni.

· Elektroniczny system rozliczania czasu pracy – w prosty sposób sprawdzisz swoje wyniki na info-kiosku, a dzięki aplikacji mobilnej bez problemu wystawisz, np. wniosek urlopowy z domu lub sprawdzisz swój harmonogram.

· Jasny i przejrzysty system wynagrodzeń – stawkę godzinową plus jasny system premiowania - już za samą obecność w pracy zyskujesz dodatkowe 20% do wynagrodzenia!

· Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia finansowane przez firmę – m.in. uprawnienia UDT, SEP, uprawnienia spawalnicze i wiele innych!

· Możliwość rozwoju poprzez udziału w wewnętrznych rekrutacjach na stanowiska produkcyjne i administracyjne - w tym możliwość awansu na Lidera, Brygadzistę czy Kierownika zmianowego!

Dodatkowo, możesz skorzystać z:

· Programu Poleceń Pracowniczych - możesz zyskać nawet 2600zł netto za polecenie osoby, która rozpocznie pracę w Grupie Com40.

· Dofinansowanie do opieki medycznej oraz możliwość wykupienia pakietu medycznego dla rodziny.

· Dofinansowanie do karty Multisport z możliwością dokupienia kart dla bliskich osób.

· Prywatne ubezpieczenie na życie w Grupie PZU.

· Bonusy dla rodzin pracowników, m.in. Bobas Box (prezenty dla nowonarodzonych dzieci), paczki świąteczne dla najmłodszych, upominki na Dzień Dziecka.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

Obsługa wózka jezdniowego

Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych

Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy

Jest to praca dla Ciebie jeśli:

Posiadasz uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych z bezpieczną wymianą butli wydanych przez UDT

Obsługujesz komputer

Jesteś precyzyjny i dokładny

Cechuje Cię zaangażowanie i entuzjazm

Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym

Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (atut dodatkowy)

 

W przesłanej wiadomości prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do celów realizacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami oraz zakończenia procesu przed określonym terminem.

Podobne ogłoszenia
Serwisant
1 dzień temu