Zatrudnię kucharza

Kontakt:
KTW Park
Tel: 667698916, marcin.grzybowski@op.pl
Lokalizacja:
Park Miejski 2, 62-800 Kalisz
Rekrutacja do:
2024-06-20 00:00:00
Stanowisko pracy:
Kucharz
Wymiar zatrudnienia:
Pełen etat
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za godzinę

Witamy serdecznie,

Restauracja KTW Park w Kaliszu, ul Park Miejski 2 zatrudni osoby na stanowisko: kucharz

Od kandydatów oczekujemy: gotowości do pracy w trybie 5 dni pracy / 2 dni wolne, umiejętności pracy w zespole, komunikatywności i zaangażowania przy wykonywaniu powierzonych obowiązków, doświadczenia w gastronomii

Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardami obowiązującymi w restauracji, utrzymywanie w czystości urządzeń i sprzętów gastronomicznych, narzędzi, aktywna współpraca z pozostałymi pracownikami restauracji

Oferujemy: zakwaterowanie, szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy, możliwość rozwoju zawodowego, pracę w dynamicznie rozwijającej się restauracji, umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności z zakresu gotowania. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt tel. 667698916 lub drogą e-mail.