informatyk, wsparcie systemu enova365

Kontakt:
ARKomp
praca@arkomp.com.pl
Lokalizacja:
Kalisz
Firma:
ARKomp
Stanowisko pracy:
informatyk
Wymiar zatrudnienia:
Pełen etat
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Firma ARKomp dostarcza wysokiej klasy oprogramowanie enova365 ERP. Jest to system do kompleksowej obsługi przedsiębiorstw. Obejmuje m.in. obszary księgowości, finansów, kadr, płac, handlu, gospodarki materiałowej itp. Wdrażamy go i wspieramy użytkowników w bieżącej pracy. Rozbudowujemy zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w obsłudze systemu enova365 ERP
  • wdrażanie systemu
  • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych
  • dostosowywanie systemu do wymagań i specyfiki klienta
  • szkolenie użytkowników systemu

Wymagania:

  • znajomość środowiska Windows
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy z klientem
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Mile widziana::

  • znajomość systemu enova365 ERP lub podobnych
  • znajomość C# i ASP.Net
  • znajomość baz danych SQL
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
  • długoterminową współpracę
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • dostęp do nowoczesnych technologii

Rozpatrujemy tylko kompletne aplikacje przesłane drogą mailową oraz kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."