DO wynajęcia mieszkanie3 pokojowe na Osiedlu Dobrzec w Kaliszu

DO wynajęcia mieszkanie3 pokojowe na Osiedlu Dobrzec w Kaliszu
Kontakt:
Biuro Nieruchomości ŻAKO
Tel: 605503841, zako.nieruchomosci@gmail.com
Lokalizacja:
Kalisz
Obiekt:
Mieszkanie

Ilość pomieszczeń:
7
Rynek:
Pierwotny

Ilość pięter:
9
Powierzchnia:
48 m2
Cena:
1 700,00 zł
Czynsz dodatkowo:
520 zł
Lokalizacja obiektu:
Kalisz-Dobrzec, centrum

 

 

Mieszkanie do wynajęcia 47,5m/2 składające się z 3 -pokoji ,kuchni korytarza ,łazienki i WC. Mieszkanie w bloku z windą na 9 piętrze z ładnym widokiem na miasto i osiedle .Lokal ze salonem z balkonem ,z oddzielnymi wejściami do wszystkich pomieszczeń Układ pokoi z dwóch stron budynku  ,z salonem od strony południowej .Budynek z lat 80-dziesiątych ,docieplony z windą ,dodatkowo przynależna piwnica. Dostępny parking pod blokiem.

Lokalizacja blisko ronda ,na Podmiejskiej z dużym dostępem do znajdującej się na osiedlu infrastruktury. Blisko znajdują się liczne Markety (BIEDRONKA,KAUFLAND,ALDI )i Galeria Kalinka. W pobliżu ,przedszkole ,szkoły, przychodnia ,aptek ,poczta . Do dyspozycji mieszkańców kompleks sportowo -rekreacyjny ORLIK.

Niedaleko ryneczek handlowy ,stacja benzynowa oraz liczne przystanki autobusowe ,zapewniające dojazd do różnych części miasta.

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz ,po odświeżeniu do zamieszkania. Kuchnia wyposażona w meble i sprzęt AGD. Łazienka z wanną wykończona płytkami ceramicznymi w pokojach na podłodze panele. W pokojach miejsce na umeblowanie we własnym zakresie.

Właściciela interesuje najem długoterminowy ,minimum umowa na 1 rok. Forma umowy -najem okazjonalny  ,z poświadczeniem przez notariusza. Cena najmu wynosi 1700,00zł ,a koszt kaucji zwrotnej 3000,00zł.

Wymagane zaświadczenie o zatrudnieniu najemcy..

Dodatkowe opłaty dla najemcy, to czynsz do spółdzielni (w tym zaliczki za śmieci i wodę, koszty eksploatacyjne ,ogrzewanie) ,liczniki za prąd i gaz ,multimedia.

 

Pobieramy opłatę w wysokości jednomiesięcznego kosztu najmu.

 

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej ,w rozumieniu art.66 par.1 kodeksu cywilnego i innych właściwych przepisów prawa.

POŚREDNIK-Licencja zawodowa 23583

Podobne ogłoszenia