Kamieniarz-praca w Holandii, darmowe mieszkanie, wysoka stawka

Kontakt:
Klaver
Tel: 570670866, ofertypracy@klaverteam.com
Lokalizacja:
Częstochowa
Firma:
Klaver
Stanowisko pracy:
Kamieniarz
Wymiar zatrudnienia:
Pełen etat
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za godzinę

Stanowisko: kamieniarz, szlifierz, polernik

Miejsce pracy: Holandia, Arnhem, Helmond, Dordrecht,

Wymagania:

  • Udokumentowane minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego/ holenderskiego
  • sprawność fizyczna
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:

  • wysoką stawkę godzinową + dodatki
  • wypłata co tydzień
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • zwrot kosztów za przyjazd z Polski
  • pracę na dłużysz okres czasu w międzynarodowej firmie

Zakres obowiązków:

  • szlifowanie i polerowanie
  • obróbka kamienia przy blatach kuchennych

Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem - „kamieniarz”

Izabela +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Jeżeli szukasz innej oferty odwiedź naszą stronę internetową www.klaverteam.com

KRAZ  o numerze 18450