Administrator systemów informatycznych

Lokalizacja:
Ociąż
Firma:
COM40 Sp. z o.o. Sp. k.
Rekrutacja do:
2022-10-20 00:00:00
Wymiar zatrudnienia:
Pełen etat
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Miejsce pracy: Skalmierzyce

Region: Wielkopolskie

Kim jesteśmy?
Grupą firm produkcyjnych zatrudniającą ponad 6 000 wykwalifikowanych pracowników, funkcjonującą z powodzeniem na rynku produkcyjnym od ponad 15 lat. Produkujemy m.in. meble tapicerowane i materace. Ważnym elementem strategii naszego rozwoju jest filozofia Kaizen. Działamy globalnie i jesteśmy największym tego typu przedsiębiorstwem w Polsce.
www.com40.pl

Co zyskasz?

Udział w programach poleceń pracowniczych – możesz zyskać nawet 2600 zł netto za polecenie nam pracownika!

Dostęp do prywatnej opieki medycznej za 1 zł oraz preferencyjne warunki dla rodzin pracowników

Umowę o pracę na pełen etat

Dofinansowanie do karty Multisport

Dofinansowanie do studiów, kursów zawodowych

Możliwość zakupu produktów firmowych (materacy i mebli tapicerowanych) na preferencyjnych warunkach na przedsprzedaży dla pracowników 2 razy w roku

Dostęp do testów na koronawirusa oraz możliwość zaszczepienia się przy koordynacji pracodawcy - pełna opieka ze strony firmy

Bonusy dla rodzin pracowników, m.in. prezenty dla nowonarodzonych dzieci, Konkursy z nagrodami

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne opracowywanie koncepcji i konstrukcji mebli tapicerowanych
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej oraz wycen
  • Nadzór nad przebiegiem produkcji prototypów
  • Udział w pracach rozwojowych oraz wdrażaniu nowych produktów
  • Ciągła współpraca z zespołem projektowym i innymi działami w firmie.

  • Masz doświadczenie w tworzeniu mebli drewnianych i/lub tapicerowanych
  • Posiadasz praktyczną wiedzę w zawodzie konstruktora
  • Jesteś osobą kreatywną i samodzielną w realizacji projektów
  • Posługujesz się biegle językiem angielskim lub znasz podstawy i chcesz rozwijać tę umiejętność.
  • Znasz programy CAD (preferowany Solid Works)
  • Twoim dodatkowym atutem jest wykształcenie wyższe kierunkowe: technologia drewna, mechanika i budowa maszyn, technologia maszyn lub kierunki pokrewne

Już teraz wyślij swoją aplikację – CV na adres: rekrutacja@com40.pl
W temacie maila prosimy o dopisanie nazwy stanowiska.
Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do celów realizacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji.
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami oraz zakończenia procesu przed określonym terminem.