Spec. ds. administracji personalnej

Firma:
COM40 Sp. z o.o. Sp. k.
Rekrutacja do:
2022-07-22 00:00:00
Wymiar zatrudnienia:
Pełen etat
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Miejsce pracy: Ociąż

Region: Wielkopolskie

Kim jesteśmy?
Grupą firm produkcyjnych zatrudniającą ponad 5 000 wykwalifikowanych pracowników, funkcjonującą z powodzeniem na rynku produkcyjnym od ponad 15 lat. Produkujemy m.in. meble tapicerowane. Ważnym elementem strategii naszego rozwoju jest filozofia Kaizen. Działamy globalnie i jesteśmy największym tego typu przedsiębiorstwem w Polsce.
www.com40.pl

Co zyskasz?

Udział w programach poleceń pracowniczych – możesz zyskać nawet 2600 zł netto za polecenie nam pracownika!

Dostęp do prywatnej opieki medycznej za 1 zł oraz preferencyjne warunki dla rodzin pracowników

Umowę o pracę na pełen etat

Dofinansowanie do karty Multisport

Możliwość zakupu produktów firmowych (materacy i mebli tapicerowanych) na preferencyjnych warunkach na przedsprzedaży dla pracowników 2 razy w roku

Dostęp do testów na koronawirusa oraz możliwość zaszczepienia się przy koordynacji pracodawcy - pełna opieka ze strony firmy

Bonusy dla rodzin pracowników, m.in. prezenty dla nowonarodzonych dzieci, Konkursy z nagrodami

Dofinansowanie do studiów/kursów

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Tworzenie i nadzór nad obiegiem dokumentacji kierowanej do ZUS
  • Stały kontakt z ZUS
  • Kontrola formalna zaświadczeń lekarskich
  • Stała współpraca z kadrą zarządzającą wybranych działów w firmie

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Potrafisz dobrze posługiwać się Office 365®, w szczególności arkuszem
  • kalkulacyjnym MS Excel
  • Jesteś systematyczny i dokładny w wykonaniu powierzonych zadań
  • Posiadasz dobrą organizacje pracy własnej
  • Cechuje Cie analityczne myślenie i łatwość w podejmowaniu decyzji
  • Jesteś otwarty na ludzi, lubisz i potrafisz nawiązywać kontakty ze współpracownikami
  • Znasz przepisy z zakresu ubezpieczeń społecznych i/lub posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zarządzaniu zespołem- dodatkowy atut.

Już teraz wyślij swoją aplikację – CV na adres: rekrutacja@com40.pl
W temacie maila prosimy o dopisanie nazwy stanowiska.
Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do celów realizacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji.
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami oraz zakończenia procesu przed określonym terminem