Cieśla zbrojarz betoniarz do Niemiec

Kontakt:
Ruben Bau
Tel: 534188717, biuro@ruben-bau.eu
Lokalizacja:
Jelenia Góra
Firma:
Ruben Bau
Stanowisko pracy:
Cieśla - zbrojarz - betoniarz
Rodzaj zatrudnienia:
Samozatrudnienie
Wynagrodzenie od:
15000 zł
Wynagrodzenie do:
20000 zł
Sposób naliczania:
Inne

Miejsce pracy: teren Niemiec ok. Drezna, Erfurtu, Monachium, Frankfurtu nad Menem

Możliwe zarobki do 20 000 zł

Oferujemy:

- długoterminową, stabilną i legalną pracę,

- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

- atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe do 23 euro, regularne płatności,

- BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,

- BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,

- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

- montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych,

- betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny,

- obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.

Wymagania:

- min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

- sumienność, rzetelność w pracy,

- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

- brak nałogów,

- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.