Księgowa w biurze rachunkowym

KONTAKT:
Max Plus
biuro@maxplus.kalisz.pl
LOKALIZACJA:
Kalisz
FIRMA:
Kalisz
REKRUTACJA DO:
2022-01-18 00:00:00
STANOWISKO PRACY:
Księgowa
WYMIAR ZATRUDNIENIA:
Pełen etat
RODZAJ ZATRUDNIENIA:
Umowa o pracę
SPOSÓB NALICZANIA:
Za miesiąc

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kreatywnej osoby z zamiłowaniem do rachunkowości, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku KSIĘGOWA.

Zakres obowiązków:

  1. Prowadzenie pełnej księgowości oraz KPiR firm zgodnie z obowiązującymi przepisami i polityką rachunkowości.
  2. Księgowanie dokumentów i ich weryfikacja zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  3. Sporządzanie wszelkich niezbędnych deklaracji podatkowych, JPK oraz uczestniczenie  lub samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych
  4. Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego.
  5. Współpraca z organami i instytucjami zewnętrznymi, m.in. US,

Czego oczekujemy:

  1. znajomość PEŁNEJ księgowości i KPiR ( znajomość programów INSERT),
  2. min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  3. umiejętność pracy w zespole
  4. rzetelność, sumienność, komunikatywność, operatywność i terminowość
  5. znajomość przepisów podatkowych, w szczególności VAT, CIT i PIT
  6. mile widziane wykształcenie wyższe o profilu rachunkowość/finanse, certyfikat księgowego.

Miejsce pracy.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres biuro@maxplus.kalisz.pl