Praca od zaraz. Dodatkowa lub stała.

KONTAKT:
Szymon
Tel: 728803303, pasternak.finanse@gmail.com
LOKALIZACJA:
Kalisz
FIRMA:
OVB
REKRUTACJA DO:
2021-11-12 00:00:00
STANOWISKO PRACY:
Pośrednik Finansowy
WYMIAR ZATRUDNIENIA:
Inne
RODZAJ ZATRUDNIENIA:
Umowa zlecenie
WYNAGRODZENIE OD:
1000 zł
WYNAGRODZENIE DO:
8000 zł
SPOSÓB NALICZANIA:
Inne

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osób do rozbudowy zespołów sprzedażowych, o otwartym umyśle, chcących zdobyć nowe doświadczenie w zamian za godziwe wynagrodzenie prowizyjne. Nasza ścieżka kariery oferuje możliwości rozwoju w kierunku zarządzania zespołem w roli Managera.

Do współpracy zapraszamy osoby:

a) z doświadczeniem zawodowym,

b) bez doświadczenia zawodowego, chcących zdobyć wiedzę, doświadczenie i nowy zawód. Pracownik, który jest gotowy poświęcić swój czas i zaangażowanie, uzyska wsparcie doświadczonego Managera, który przygotuje go do wykonywania zawodu pośrednika finansowego, w tym ubezpieczeniowego.

Praca polega na:

kontakcie z Klientem (telefonicznie, online, na spotkaniach), przeprowadzaniu analizy potrzeb Klienta (według materiałów przygotowanych przez profesjonalnych analityków),

prezentacji indywidualnych rozwiązań finansowych dostosowanych do potrzeb Klienta, w tym w zakresie zabezpieczenia emerytalnego, zdrowia i optymalizacji kosztów gospodarstwa domowego, obsłudze posprzedażowej.

Nasz model biznesowy koncentruje się na celach, potrzebach i życzeniach naszych Klientów. Jako multiagencja dostarczamy dla nich  szereg rozwiązań finansowych. Zadowolenie Klientów, lojalność i chęć rekomendacji OVB to wynik naszej konsekwentnej pracy koncentrującej się na potrzebach Klienta.

To oferujemy

Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne i comiesięczne rozliczenie finansowe zależne od wyników pracy indywidualnej, a później również od wyniku pracy podległego zespołu. Gwarantujemy jasną i przejrzystą ścieżkę kariery, a także elastyczne godziny pracy - na początku możemy zacząć od kilku godzin w tygodniu. Dla kandydata może to być "druga" praca (dwuetatowiec), może to być praca weekendowa lub popołudniowa. O czasie pracy pracownik decyduje sam.

Na rynku pośrednictwa wyróżniamy się know-how (sprzedażowym i menedżerskim), posiadamy rozbudowany system szkoleń online, stacjonarnych i wyjazdowych - potrafimy jak nikt na rynku skutecznie wyszkolić nowych współpracowników, partnerów biznesowych - dzięki szybkiemu wdrożeniu Agent finansowy szybko zaczyna zarabiać.

Doceniamy naszych wspołpracowników awansami wynikającymi z planu kariery, podnoszeniem kwalifikacji, a w konsekwencji awansem finansowym.

Tworzymy zgrane zespoły, które wymianieją się doswiadczeniami podczas organizowanych imprez integracyjnych, wyjazdów szkoleniowych, pikników rodzinnych.

Możliwość rekrutacji stacjonarnej oraz zdalnej.

Wstąp w nasze szeregi i stworzymy razem Twoją karierę!