Sprzątanie (k/m) - Niemcy - Praca od zaraz!

KONTAKT:
Concept Plus
Tel: 52/522 80 50, bydgoszcz@cp-personal.com
LOKALIZACJA:
Vreden
FIRMA:
STANOWISKO PRACY:
pracownik fizyczny
WYMIAR ZATRUDNIENIA:
Pełen etat
RODZAJ ZATRUDNIENIA:
Umowa o pracę
SPOSÓB NALICZANIA:
Za godzinę

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta dwóch pracowników na stanowisko:

Sprzątanie (k/m) - Niemcy

Miejsce pracy: Vreden (Nadrenia-Północna Westfalia)

Zatrudnienie bezpośrednie u niemieckiego pracodawcy!

Zakres obowiązków:

● Sprzątanie prywatnego gospodarstwa domowego

Wymagania:

● Doświadczenie na podobnym stanowisku

● Prawo jazdy

● Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny

● Sumienność, rzetelność

● Wytrzymałość fizyczna

Na co możesz liczyć z naszej strony:

● Zatrudnienie na dłuższy okres bezpośrednio u pracodawcy

● Wynagrodzenie w wysokości 11,50 € brutto/h

● Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

● Zapewnione komfortowe zakwaterowanie

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50