Operator Pieca - MB Aerospace Technologies

LOKALIZACJA:
Kalisz
FIRMA:
MB Aerospace Technologies
STANOWISKO PRACY:
Operator Pieca
WYMIAR ZATRUDNIENIA:
Pełen etat
RODZAJ ZATRUDNIENIA:
Umowa o pracę
SPOSÓB NALICZANIA:
Za miesiąc

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie części do obróbki cieplnej
  • kontrola detali przed obróbką
  • załadunek i rozładunek detali do pieca próżniowego
  • nadzór nad procesem obróbki cieplnej
  • odbiór wizualny i jakościowy detali obrabianych cieplnie w piecach
  • dbanie o czystość stanowiska i miejsca pracy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • sumienność, oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych
  • dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego
  • możliwość rozwoju zawodowego

system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=12d8b2de8fc14f41a2835105fbbd1c0c