Praca dla geodety, asystenta geodety

KONTAKT:
Tomasz Marchwacki
Tel: 607591647, tomaszmarchwacki@op.pl
LOKALIZACJA:
Kalisz
FIRMA:
Geodezja Marchwacki s.c.
REKRUTACJA DO:
2021-04-30 00:00:00
STANOWISKO PRACY:
Geodeta
WYMIAR ZATRUDNIENIA:
Pełen etat
RODZAJ ZATRUDNIENIA:
Umowa o pracę
SPOSÓB NALICZANIA:
Za miesiąc

Firma geodezyjno-kartograficzna z Kalisza poszukuje geodety, asystenta geodety/pomiarowego do prac terenowych i biurowych na terenie miasta Kalisza i okolic.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie prac terenowych związanych z geodezyjnymi pomiarami sytuacyjno - wysokościowymi,

- obsługiwanie instrumentów pomiarowych,

- opracowywanie dokumentacji geodezyjnej.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe (technik, inżynier, magister/inżynier),

- mile widziane doświadczenie w zawodzie,

- znajomość programów C-Geo, Geo-info,

- prawo jazdy kat. B,

- zaangażowanie i chęć do pracy,

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę,

- możliwość doskonalenia zawodowego,

- unormowany czas pracy,

- wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: tomaszmarchwacki@op.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".