KANCELARIA NOTARIALNA POSZUKUJE PRACOWNIKA SEKRETARIATU

LOKALIZACJA:
Kalisz
FIRMA:
KANCELARIA NOTARIALNA
REKRUTACJA DO:
2021-03-14 00:00:00
STANOWISKO PRACY:
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY
WYMIAR ZATRUDNIENIA:
Połowa etatu
RODZAJ ZATRUDNIENIA:
Umowa o pracę
SPOSÓB NALICZANIA:
Za miesiąc

Kancelaria Notarialna w Kaliszu - Notariusz Dominika Hajdo-Nowak poszukuje pracownika sekretariatu na pół etatu z możliwością poszerzenia wymiaru czasu pracy, umowa o pracę:

Szukamy Osoby, którą cechują: sumienność, samodzielność, skrupulatność,  doskonała organizacji czasu pracy, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność.

Zakres Obowiązków : odbieranie telefonów, kontakt z klientem, odpisywanie na maile, przygotowywanie i wysyłka korespondencji, przygotowywanie odpisów/wypisów/poświadczeń dokumentów, obsługa MS Office i prowadzenie Repertorium, pisanie  umów,  obsługa związana z sekretariatem.

Mile widziane doświadczenie w tego rodzaju pracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz listu motywacyjnego na adres: notariusz.hajdonowak@gmail.com  przy czym zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi w postępowaniu rekrutacyjnym osobami.