Elektromechanik

KONTAKT:
Rekrutacja
rekrutacja@com40.pl
LOKALIZACJA:
Ociąż
FIRMA:
Correct
REKRUTACJA DO:
2021-03-24 00:00:00
STANOWISKO PRACY:
WYMIAR ZATRUDNIENIA:
Pełen etat
RODZAJ ZATRUDNIENIA:
Umowa o pracę
SPOSÓB NALICZANIA:
Za godzinę

Miejsce pracy: Ociąż

Region: Wielkopolskie

Kim jesteśmy?
Grupą firm produkcyjnych zatrudniającą ponad 5 000 wykwalifikowanych pracowników, funkcjonującą z powodzeniem na rynku produkcyjnym od ponad 15 lat. Produkujemy m.in. meble tapicerowane. Ważnym elementem strategii naszego rozwoju jest filozofia Kaizen. Działamy globalnie i jesteśmy największym tego typu przedsiębiorstwem w Polsce.
www.com40.pl

Co zyskasz?

Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełen etat w firmie, która o Ciebie zadba, proponując Ci m.in.: pakiet prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty Multisport, możliwość dojazdu do pracy autobusem pracowniczym, udział w programach pracownicznych – możesz zyskać nawet 2600 zł netto za polecenie nam pracownika!

Zadania:
• Nadzór nad eksploatacją maszyn i urządzeń
• Usuwanie skutków awarii elektrycznych i mechanicznych
• Prowadzenie prac modernizacyjnych maszyn
• Uczestnictwo w uruchomieniu i odbiorze nowo zakupionych maszyn i urządzeń
• Ciągłe doskonalenie procesów technologicznych

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
• Praktyczna wiedza z zakresu usuwania awarii elektrycznych i mechanicznych
• Mile widziana wiedza z zakresu automatyki przemysłowej
• Uprawnienia elektroenergetyczne w zakresie eksploatacji (SEP) lub chęć do wyrobienia takich uprawnień

Już teraz wyślij swoją aplikację – CV na adres: rekrutacja@com40.pl
W temacie maila prosimy o dopisanie nazwy stanowiska.
Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do celów realizacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji. Termin składania aplikacji: 24.03.2021 r.