Pracownik Biurowy Obsługa Klienta w Sklepie Internetowym UoP

KONTAKT:
NovaPro
kontakt@novapro.pl
LOKALIZACJA:
Kalisz
FIRMA:
Novapro
REKRUTACJA DO:
2021-01-31 16:00:00
STANOWISKO PRACY:
pracownik biurowy do obsługi klienta w sklepie internetowym
WYMIAR ZATRUDNIENIA:
Pełen etat
RODZAJ ZATRUDNIENIA:
Umowa o pracę
SPOSÓB NALICZANIA:
Za miesiąc

Poszukujemy osoby na stanowisko:

KILKA SŁÓW O NAS

Od ponad 10 lat zajmujemy się dystrybucją, a w szczególności sprzedażą internetową preparatów biologicznych do przydomowych oczyszczalni ścieków. Poza specjalistycznymi biopreparatami oferujemy elementy wyposażenia systemów oczyszczania ścieków oraz akcesoria dodatkowe. W naszej ofercie znajduje się także szeroka gama ekologicznych środków czystości, chemia i akcesoria do basenów, środki do stawów i oczek wodnych oraz preparaty do oczyszczania wody deszczowej. Na bieżąco rozszerzamy ofertę produktów do domu i ogrodu. Codziennie obsługujemy setki klientów zarówno pod kątem doradztwa produktowego, jak i przygotowania wysyłki zamówień. Prowadzimy również sprzedaż w sklepie stacjonarnym.

KOGO SZUKAMY DO NASZEGO ZESPOŁU

Przede wszystkim opieramy się na współpracy i wzajemnej pomocy przy realizacji projektów. Podstawę firmy stanowi rzeczowa, profesjonalna obsługa klientów indywidualnych i biznesowych. Cenimy sobie otwartość, łatwość w nawiązywaniu relacji oraz zdolność do doprowadzania zadań do końca.

PROFIL KANDYDATA

W związku z powyższym idealny kandydat / kandydatka powinien / powinna:

  • mieć doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego i biznesowego
  • znać podstawę obsługi sprzedaży internetowej
  • obsługiwać program księgowo-magazynowy
  • mieć doświadczenie w pracy z dokumentami: PA, FS, KFS, WZ / PZ itp.
  • posiadać podstawową znajomość języka angielskiego (inne języki traktujemy jako dodatkowy atut)

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ

  • pracę na pełen etat - umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz zaangażowania
  • stałe godziny pracy (od poniedziałku do piątku)
  • dedykowane stanowisko pracy
  • wsparcie we wdrożeniu oraz bieżącą pomoc współpracowników
  • młodą, sympatyczną kadrę
  • szkolenia produktowe i programowe

JAKIE PRZEKAŻEMY CI OBOWIĄZKI

  • obsługę klientów indywidualnych (telefon, e-mail, czat, messenger)
  • współpracę z aktualnymi partnerami biznesowych i dostawcami
  • przyjmowanie i obsługiwanie zamówień
  • tworzenie dokumentów sprzedażowych
  • przygotowywanie umów i propozycji ofertowych
  • zarządzanie dokumentacją
  • budowanie długofalowej relacji z klientami sklepu
  • dbanie o wizerunek firmy

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana naszym ogłoszeniem i chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij dokumenty aplikacyjne za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Preferowany format dla dokumentów aplikacyjnych - plik PDF.