Pomocnik Operatora

KONTAKT:
Tel: 62 7600777, info@planetfood.pl
LOKALIZACJA:
Kalisz
FIRMA:
Planet Food Sp.z o.o. sp.k.
STANOWISKO PRACY:
WYMIAR ZATRUDNIENIA:
Pełen etat
RODZAJ ZATRUDNIENIA:
Umowa o pracę
SPOSÓB NALICZANIA:
Za miesiąc

Dynamicznie rozwijająca się, polska firma z branży spożywczej PLANET FOOD, specjalizująca się w produkcji wafli zbożowo-ryżowych, poszukuje kandydatów na stanowisko: Pomocnika operatora

Obowiązki:

  • obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości wytworzonego produktu;
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy;
  • realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych;
  • zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń;
  • wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń;

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności,
  • odpowiedzialności,
  • komunikatywności,
  • zaangażowania przy wykonywanych zadaniach,
  • dobrych zdolności manualnych.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej firmie,
  • rodzaj pracy – pełny etat,
  • umowę o pracę.