Mechanik samochodów cięzarowych i naczep

KONTAKT:
McKeen-Beef CP
Tel: 62-76-35-587, praca@mckeen-beef.eu
LOKALIZACJA:
Lisków
FIRMA:
McKeen-Beef CP Sp. z o.o.
REKRUTACJA DO:
2020-11-01 00:00:00
STANOWISKO PRACY:
WYMIAR ZATRUDNIENIA:
Pełen etat
RODZAJ ZATRUDNIENIA:
Umowa o pracę
SPOSÓB NALICZANIA:
Za miesiąc

Firma McKeen-Beef CP Sp. z o.o. z/s w Liskowie zatrudni mechanika samochodów cięzarowych i naczep.

Obowiązki na w.w stanowisku:

-Naprawy oraz konserwacje układów mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych pojazdów, maszyn oraz urządzeń.
-Wykonywanie przeglądów okresowych oraz prewencyjnych samochodów ciężarowych, maszyn i urządzeń roboczych.
-Kontrola stanu technicznego pojazdu i ewentualnych innych usterek

Od kandydatów oczekujemy:

-Wykształcenia zawodowego kierunkowego lub średniego technicznego;
-Doświadczenia na stanowisku mechanika samochodowego (mile widziane doświadczenie w naprawach samochodów ciężarowych);
-Prawa jazdy kat. B;
-Sumienności, dokładności, zaangażowania;
-Samodzielności po okresie próbnym w standardowych naprawach;
-Prawo jazdy kat. C będzie dodatkowym atutem.

Pracując z nami możesz liczyć na:

-Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
-Regularnie wypłacane wynagrodzenie oraz odprowadzane składki do ZUS;
-Pracę w systemie jednozmianowym, wolne weekendy.
-Finansowanie przez pracodawcę szkoleń i kursów na uprawnienia;
-Bezpieczeństwo, dbamy o wysokie standardy BHP;
-Odzież roboczą;

Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do przesyłania CV z klauzulą RODO na podany adres mailowy.