Przedstawiciel handlowy-opiekun klienta

KONTAKT:
Get Job
Tel: 509338922, rekrutacja@getjob.com.pl
LOKALIZACJA:
Kalisz
FIRMA:
Get Job Sp. z o.o.
WYMIAR ZATRUDNIENIA:
Pełen etat
RODZAJ ZATRUDNIENIA:
Umowa o pracę
SPOSÓB NALICZANIA:
Za miesiąc

Get Job Sp. z o.o. to renomowana agencja pracy tymczasowej świadcząca usługi w zakresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy- opiekun klienta

Podstawowe zadania realizowane na oferowanym stanowisku pracy:
- pozyskiwanie nowych klientów,
- budowanie i utrzymywanie długotrwałej współpracy z klientami,
- sporządzanie analiz i raportów

Wymagania:

- znajomość języka obcego- angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym,
- dobra organizacja pracy, zaangażowanie i samodzielność w realizacji zadań,
- czynne prawo jazdy kat. B
- gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych (Holandia)

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjny system wynagradzania
- pracę w miłej atmosferze, w prężnie rozwijającej się firmie.