Pracownik Biurowy / Sekretariat / język angielski

LOKALIZACJA:
Kalisz
FIRMA:
Comfortime łódź sp. z o.o.
REKRUTACJA DO:
2020-07-06 23:47:55
STANOWISKO PRACY:
Pracownik Biurowy / Sekretariat
WYMIAR ZATRUDNIENIA:
Pełen etat
RODZAJ ZATRUDNIENIA:
Umowa o pracę
WYNAGRODZENIE OD:
2500 zł
WYNAGRODZENIE DO:
3000 zł
SPOSÓB NALICZANIA:
Inne

Nasze oczekiwania/zakres obowiązków:

  • Obsługa sekretariatu: prowadzenie kalendarza spotkań, planowanie i ogólna organizacja spotkań,
  • Odbieranie telefonów oraz bieżący kontakt z kontrahentami, firmami instytucjami związanymi z pracodawcą,
  • Zbieranie danych, ich przetwarzanie i archiwizacja, odbiór poczty i wszelkiej korespondencji wraz z dekretowaniem korespondencji, prowadzenie książek pocztowych,
  • Przygotowywanie pism, notatek, oraz odpowiedzi na pisma/zawiadomienia,
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów oraz koordynacja przepływu informacji,
  • Obsługa kont bankowych pracodawcy (wprowadzanie przelewów, generowanie wyciągów), bieżące uzupełnianie zestawiania zawierającego status płatności faktur,
  • Organizowanie podróży służbowych, organizowanie zakupu biletów (kolejowe, lotnicze), rezerwowanie hoteli, przygotowywanie dokumentów delegacyjnych,
  • Dbałość o zakupy biurowe i spożywcze - według potrzeb,
  • Obsługa urządzeń biurowych.

Wymagamy:

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów,
  • umiejętności budowania relacji z klientem,
  • pozytywnego nastawienia, otwartości i kreatywności,
  • chęci do nauki nowych rzeczy i pełnego zaangażowania oraz ambicji,
  • dyspozycyjności,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku klienta będzie dodatkowym atutem,
  • znajomości obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
  • miłej aparycji oraz znajomości podstawowych zasad savoir vivre’u.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i dogodne warunki finansowe,
  • niezbędne narzędzia do pracy tj. komputer, telefon,
  • wyjątkową, partnerską kulturę firmy.

Dokumenty Wymagane: CV ze zdjęciem, list motywacyjny, wysłana na podany adres mail.

** Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.