Zatrudnię pracownika

KONTAKT:
rekrutacja@scape.pl
Tel: 600540776, rekrutacja@scape.pl
LOKALIZACJA:
Kalisz
STANOWISKO PRACY:
Pracownik fizyczny
WYMIAR ZATRUDNIENIA:
Pełen etat
RODZAJ ZATRUDNIENIA:
Umowa zlecenie
WYNAGRODZENIE OD:
17 zł
WYNAGRODZENIE DO:
17 zł
SPOSÓB NALICZANIA:
Za godzinę

Poszukujemy wsparcia do zielonej branży!

Rekrutujemy na stanowisko: wykwalifikowany pracownik fizyczny

Zakres obowiązków:

- wykonywanie standardowych usług ogrodniczych (koszenie trawników, przycinanie drzew i krzewów, zabiegi fitosanitarne, sadzenie i przesadzenie krzewów, nawożenie oraz wszelkie prace związane z utrzymaniem terenu zielonego)

-zakładanie terenów zieleni (zakładanie trawników, dokonywanie nasadzeń, ściółkowanie nasadzeń, drobne prace budowlane)

-montaż systemów nawadniających (prace pomocnicze lub samodzielne w zależności od doświadczenia)

Wymagania:

-doświadczenie w usługach ogrodniczych lub budowlanych (lub inne pokrewne) a w przypadku osób niedoświadczonych mile widziani studenci lub uczniowie szkół średnich na kierunki branżowym.

-prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

-dyspozycyjność

-samodzielnność

-zielone zamiłowanie ;)

Warunki pracy:

-usługi wykonywane od poniedziałku do piątku (opcjonalnie: soboty)

-czas pracy indywidualny ustalany ze zleceniobiorca

-obowiązkowa odzież identyfikująca

Pytania prosimy kierować na adres mailowy, odpowiedź do ogłoszenia lub kontakt telefoniczny w godzinach: 10:00-14:00