OZONOWANIE i DEZYNFEKCJA mieszkań, biur, sklepów, salonów i innych pomieszczeń


OZONOWANIE i DEZYNFEKCJA  mieszkań, biur, sklepów, salonów i innych pomieszczeń
KONTAKT:
KAL-PAB
Tel: 606107185,
LOKALIZACJA:
Kalisz
Treść ogłoszenia

Chcesz wyczyścić ozonem lub wydezynfekować mieszkanie, biuro, halę produkcyjną lub samochód? Firma KAL-PAB ma lata doświadczeń, które skutkują najwyższą jakością i profesjonalizmem.

Firma KAL-PAB już od wielu lat wykonuje zlecenia czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń w firmach oraz obiektach służby zdrowia, a także w prywatnych mieszkaniach.

Do dezynfekcji stosuje się różne środki chemiczne nanoszone ręcznie, gorącą parą, aerozolami, natryskiem a ostatnio poprzez ozonowanie. W tej chwili największym zainteresowaniem cieszy się stosowanie preparatów alkoholowych w odniesieniu do mniejszych powierzchni oraz ozonowanie pomieszczeń. Zarówno preparaty jak i ozonowanie są  stosunkowo przyjazne środowisku, gdyż alkohol odparowuje z powierzchni, a ozon w naturalny sposób podlega rozkładowi. Należy jednak pamiętać, że preparaty na bazie alkoholi nie mogą być stosowane jednocześnie na duże czy wrażliwe powierzchnie, gdyż alkohol jest silnie parującą substancją.

Czym jest ozonowanie? 

To proces dezynfekcji ozonem, gdzie środkiem biobójczym jest ozon, który w momencie uzyskania stężenia krytycznego powoduje dezynfekcję pomieszczeń, trwale niszczy alergeny, patogeny, bakterie, wirusy, rotawirusy oraz roztocza.

W zakresie skuteczności dezynfekcji ozon jest drugim po chlorze środkiem dezynfekującym. Wydajny ozonator zapewnia dotarcie ozonu do wszystkich zakamarków stając się niezastąpionym penetratorem. Warto przypomnieć, że ozonowanie jest niezastąpione w przypadku konieczności usuwania zapachów. Ozon ich nie maskuje lecz skutecznie je usuwa. Doskonale sprawdza się przy likwidacji zapachu po dymie papierosowym czy spaleniźnie.

W przypadku ozonu musimy zabezpieczać lub usunąć z pomieszczenia elektronikę, żywe rośliny, dzieła sztuki czy obrazy. W obu przypadkach stosowanie wymaga przeszkolonej obsługi, która stosuje się do konkretnych procedur. W każdym przypadku pomieszczenia muszą być dokładnie wywietrzone.

 

Komu polecamy ozonowanie?

Usługi ozonowania kierowane są do wszystkich, dla których zdrowie, czystość i najwyższe standardy są najważniejsze. Ozonowane pomieszczenia tworzą zdrową i przyjazną atmosferę pozbawioną bakterii i wirusów powodujących choroby, co wpływa w istotny sposób na ilość osób pozostających na zwolnieniach lekarskich. Usługa jest ekologiczna i nie wpływa negatywnie na naszą planetę. W niektórych przypadkach alergii ozonowanie może być ciekawym wsparciem dla tych osób. Już w krótkim czasie od ozonowania alergicy odczuwają zmniejszenie objawów alergicznych.

Jeśli ozonowanie ma na celu usuwanie zapachów zawsze musi zostać poprzedzone likwidacją jego źródła. Ozonowanie powinno zlikwidować zapach grzyba, ale nie usunie go ze ściany a więc jego przyczyny. Jeśli po praniu czy czyszczeniu mebli, tapicerki lub innej powierzchni występuje zapach, wtedy można zastosować ozonowanie. Samo ozonowanie bez czyszczenia może nie wystarczyć. Pamiętajmy, że ozonowanie nie zastąpi prania czy czyszczenia.

Jeśli myślisz o  dezynfekcji swoich pomieszczeń - koniecznie skontaktuj się z firmą KAL-PAB telefonicznie pod nr  tel . 606107185 lub mailowo pod adresem dezynfekcja@kalpab.com.pl”, w temacie wiadomości dopisując „Calisia” co pozwoli na priorytetową reakcję.

 

Podobne ogłoszenia
2 godziny temu, Usługi,
Pogotowie stomatologiczne

Rej tel