Biuro w ścisłym centrum Kalisza - do wynajęcia od zaraz na szkolenia lub prowadzenie działalności

Biuro  w ścisłym centrum Kalisza - do wynajęcia od zaraz na szkolenia lub prowadzenie działalności
Tel: 602422100,
Lokalizacja:
Kalisz - Al. Wolności (centrum)
Obiekt:
Lokal

Ilość pomieszczeń:
3
Rynek:
Pierwotny
Powierzchnia:
88 m2
Cena do negocjacji:
Tak
Oferta biznesowa:
Tak
Lokalizacja obiektu:
Kalisz, Al.Wolności

Do wynajęcia atrakcyjne biuro - jedno lub dwa pomieszczenia  w samym centrum Kalisza, w nowoczesnym biurowcu z windą na IV piętrze. 

Pomieszczenia klimatyzowane,  W-Fi  (po światłowodzie)  w cenie wynajmu, zaplecze kuchenne i sanitarne - na piętrze.   

 

Biuro składa się z trzech pomieszczeń  o wielkości:   39 m2, 28 m2 i 18 m2.  Wchodzi się do nich ze wspólnego  korytarza, który  ma wielkość ok. 10 m2.  Obecnie jest wynajmowane najmniejsze pomieszczenie wielości 18m2 przez specjalistę psychologa.   

 

Biuro – położone w Al.Wolności – to najlepsze miejsce dla Osoby lub Firmy  z branży usług eksperckich np. prawnik, notariusz, tłumacz, dietetyk, lekarz itp.  W budynku  od lat świadczone są podobne usługi dlatego Klientom łatwo jest trafić.  W sąsiedztwie znajduje się Sąd Rejonowy, Teatr oraz Ratusz.  Istnieje także możliwość dostosowania pomieszczeń do gabinetów lekarskich. Obecnie biuro jest umeblowane w stoliki i krzesła pod kątem np. szkoleń, ale oczywiście można je umeblować według własnych upodobań.

 

Cena wynajmu na szkolenia, wykłady, prelekcje, lekcje  (10-16 osób, ustawienie teatralne krzeseł nawet 30 osób) :  1 godzina:  45 zł  netto/ h, 1 dzień (8h) - 250 zł netto 

Możliwość wynajęcia rzutnika oraz bufetu herbata/kawa/ napoje  plus przekąski po uzgodnieniu. 

 

Cena wynajmu  miesięcznie:  - lokal 39m2 - 1500 zł netto/ msc plus prąd  - lokal 28 m2 - 1100 zł netto/ msc plus prąd    Kuchnia i toalety znajdują się na każdym piętrze biurowca, sprzątane przez firmę zewnętrzną.   Lokale dostępne od zaraz.

Podobne ogłoszenia

210 000,00 zł

Działka budowlana o pow. 1000 m2, Kalisz
1 godzina temu

130 000,00 zł

Działka budowlana o pow. 520 m2, Kalisz
3 godziny temu