Społeczne

OdMrozić Serca - Dom rodziny z Liskowa wymierzony. Wkrótce odbędą się pierwsze prace remontowe! [Wideo]

2021-03-03 17:30:00 red

Prezes Fundacji OdMrozić Serca Robert Mróz kolejny raz odwiedził rodzinę z Liskowa, której trzeba pomóc w remoncie domu, tak aby trójka dzieci miała godne warunki do życia i rozwoju. Wraz z głową rodziny Radosławem mierzyli pomieszczenia przed remontem. Domownicy otrzymali także bardzo cenny prezent, który może uratować ich zdrowie, a nawet życie.

fot. Calisia.pl
fot. Calisia.pl

Kaliska Fundacja Odmrozić Serca Roberta Mroza objęła opieką rodzinę z trójką dzieci, gdzie dwójka tymczasowo wyszła z Domu Dziecka i może mieszkać z rodzicami do czasu ostatecznego orzeczenia sądu, który podejmie decyzję o trwałym powrocie dzieci na łono rodziny. Najstarsze mają 12 i 8 lat, a najmłodsze roczek. Rodzina nie ma prawie żadnych przedmiotów materialnych. O sytuacji rodziny i akcji Fundacji pisaliśmy w artykule - "Potrzebna pilna pomoc dla rodziny z Liskowa. Liczy się każde wsparcie! [Wideo]".

Po tej publikacji telefony Fundacji były rozgrzane! Zgłosiło się wiele osób, które chcą pomóc tej rodzinie!

Wkrótce do domu ma wejść również ekipa, która dociepli dach. Dlatego teraz można było przystąpić do kolejnego etapu, czyli mierzenia pomieszczeń, które będą remontowane. 

Zobaczcie jak to wszystko wyglądało!

 

Uruchomiona została również zbiorka pieniędzy dla rodziny. Liczy się każda cegiełka. Środki można wpłacać na konto Fundacji Odmrozić Serca - Nr. konta PKO Bank Polski 87 1020 2212 0000 5202 0431 8457

Fundacja Odmrozić Serca założona przez Roberta Mroza pomaga wychowankom Domów Dziecka w wejściu w dorosłe i odpowiedzialne życie. Robert Mróz jest byłym wychowankiem Domu Dziecka. Dziś po latach spędzonych za granicą, prowadzi swoją firmę w rodzinnym mieście – Kaliszu. Postawił sobie za cel pomaganie wychowankom Domów Dziecka we wchodzeniu w dorosłość.

Profil facebookowy Fundacji: https://www.facebook.com/OdMrozicSerca

Strona www: https://odmrozicserca.pl/

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ