Biznes

Odkryj moc napędu hybrydowego w nowych modelach Renault! Przyjdź na tydzień jazd testowych!

2020-11-18 13:13:18 reklama@calisia.pl

Do 22 listopada w salonie Renault w Kaliszu przy ul. Łódzkiej trwa tydzień jazd testowych, gdzie możemy poznać najnowsze modele Clio E-TECH, Mégane E-TECH Plug-in, Captur E-TECH Plug-in.

Renault
Renault

Od 14 do 22 listopada możemy na własnej skórze przekonać się jak wyglądają i przede wszystkim jak prowadzą się najnowsze modele hybrydowe francuskiej marki - W naszym salonie mamy do dyspozycji Renault Clio E-TECH, Mégane E-TECH Plug-in oraz Captur E-TECH Plug-in – mówi Aldona Nowak z salonu Renault w Kaliszu – Jazdy testowe odbywają się zgodnie ze standardami Renault oraz obostrzeniami obowiązującymi w naszym kraju. Podczas jazdy testowej uczestnicy muszą mieć maseczki, a pracownik naszego salonu zazwyczaj siedzi z tyłu pojazdu – dodaje.

Podczas jazd testowych będą rejestrowane m.in. takie parametry jak czas jazdy w trybie elektrycznym, zużycie paliwa, emisja CO2, na podstawie których na dedykowanej platformie zostaną zaprezentowane oszczędności w porównaniu do odpowiednika takiego samochodu z silnikiem benzynowym. Uczestnicy testów będą mogli porównywać swoje wyniki na specjalnej stronie testujhybrydy.renault.pl – Po zakończeniu jazdy każdy klient otrzymuje certyfikat, w którym rozpisana jest m.in. oszczędność pojazdu – przekazuje Aldona Nowak

Co wyróżnia hybrydy Renault od pozostałych marek? - Przede wszystkim 10 lat doświadczenia w produkcji samochodów elektrycznych. Renault jest jedną z najpopularniejszych marek pod kątem samochodów napędzanych silnikami elektrycznymi – mówi Magdalena Piekarska z salonu Renault w Kaliszu.

E-TECH to ponad 100 złożonych patentów – m.in. na budowę silnika i specjalnej skrzyni biegów, która pozwala na jeszcze lepsze odzyskiwanie energii.

Renault przede wszystkimi proponuje samochody o napędzie elektrycznym (dwa silniki elektryczne) wspomaganym silnikiem spalinowym, a nie (jak to ma miejsce w innych markach) samochodem spalinowym o wspomagającym napędzie elektrycznym.

Najnowsze modele francuskiej marki mogą przejechać aż 60 kilometrów (!) w trybie miejskim jedynie na silniku elektrycznym!

 

Chcesz poczuć moc E-TECH? Teraz to nic trudnego! Umów się na jazdę testową!

Renault AUTO CENTRUM LIS

Godziny otwarcia:

Pn.-Pt. 08.00-18.00

Sob. 08.00-14.00

ul. Łódzka 71

62-800 Kalisz

tel. 62 764 50 80

e-mail: salon.renault@autocentrumlis.pl

www.renault.kalisz.pl

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ