Społeczne

Oddział rehabilitacji pocovidowej dla szpitala w Wolicy powstaje w fabryce w Ostrowcu Świętokrzyskim

2021-09-08 14:42:40 red za Szpital w Wolicy

12 elementów nowego oddziału szpitala w Wolicy powstaje w fabryce. Na początku października części mają być przewiezione do Wolicy, gdzie cały budynek zostanie złożony w całość.

fot. fb/Wojewódzki Specjalistyczny ZZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy Wolica k/Kalisza
fot. fb/Wojewódzki Specjalistyczny ZZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy Wolica k/Kalisza

Wszystkie produkowane w Ostrowcu Świętokrzyskim elementy oddziału będą już wyposażone w sieć wodno-kanalizacyjną,wentylacyjną oraz elektryczną, ściany wewnętrzne oddziału będą już częściowo pomalowane i będą mieć zamontowane m.in. płytki i podłogi. - Ta niezwykła technologia pozwala szybko wybudować budynek użyteczności publicznej. Zgodnie z umową wykonawca oddział wybuduje na gotowo w 3 miesiące – informuje szpital w Wolicy na swoim profilu facebookowym - Właśnie zakończyliśmy etap 2 czyli Prefabrykacja modułów składających się na budynek modułowy. Etap ten zakończył się zgodnie z harmonogramem 31 sierpnia i po przeprowadzeniu kontroli prefabrykatów w fabryce w Ostrowcu Świętokrzyskim etap został odebrany 6 września – czytamy dalej.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ