Motoryzacja

Od środy utrudnienia na Dobrzeckiej

2021-10-11 11:30:00 red za ZDM Kalisz

Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu informuje, że od środy, 13 października, skrzyżowanie ulic Dobrzeckiej i Wiejskiej zostanie całkowicie wyłączone z ruchu kołowego. Wyznaczone zostaną objazdy.

zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

W tym dniu o godz. 6:00 rozpocznie się kolejny etap robót drogowych związanych z budową kanalizacji deszczowej oraz wylotu „E” do rzeki Krępicy oraz montażem urządzeń podczyszczających w rejonie ul. Wiejskiej.

Na czas robót wyznaczony zostanie objazd ulicami: Biskupicką, Korczak i Stanczukowskiego. Jednocześnie, w związku z prowadzonymi robotami, wyłączone zostaną z użytku przystanki autobusowe: Dobrzecka Kościół 07, Dobrzecka Kościół 08, Św. Michała – Szlachecka 01 oraz Św. Michała – Szlachecka 02.

Zgodnie z informacją przekazaną przez wykonawcę robót przywrócenie ruchu nastąpi do 20 listopada br.

O zmianach w organizacji ruchu oraz utrudnieniach przy realizacji kolejnych etapów robót Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu będzie informować na bieżąco.

ZDM prosi o stosowanie się do wprowadzonego oznakowania tymczasowego.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ