Społeczne

Od piątku ekspozycja multimedialna w kaliskim ratuszu otwarta dla zwiedzających!

2021-05-06 07:30:00 red za UM Kalisz

Od 7 maja ekspozycja multimedialna poświęcona dziedzictwu historyczno-kulturowemu Kalisza i regionu będzie ponownie otwarta dla zwiedzających!

fot. UM Kalisz
fot. UM Kalisz

W związku z trwającą epidemią, obowiązuje przestrzeganie zasad sanitarnych (szczegóły w regulaminie). Ekspozycję można zwiedzać w grupach maksymalnie jedenastoosobowych.
Zwiedzanie jest płatne. Bilety można nabyć w cenie: 8 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (młodzież szkolna, studenci, grupy zorganizowane). Dla dzieci do lat trzech wejście jest nieodpłatne. Bilety można zakupić w biurze Informacji Turystycznej (ratusz, pok. nr 18) lub online: https://bilety.kalisz.pl
Przy zakupie biletów respektowane są: Kaliska Karta Mieszkańca, Kaliska Karta Seniora oraz Karta Dużej Rodziny, która umożliwia zakup biletu ulgowego w cenie 4 zł od osoby.
Informacja o biletach tel. kom. 571 315 110.
Płatność gotówką lub kartą!

 

Godziny otwarcia:
wtorek, środa, czwartek: g. 10:00 – 15:00
piątek: g. 10:00 – 18:00
sobota, niedziela: g. 10:00 – 17:00
poniedziałek: nieczynne

Ostatnie wejście na godzinę przed zamknięciem.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ