Sport

Od juniorki do Tauron Ligi - Marta Budnik środkową MKS-u Kalisz

2020-06-05 16:30:00 Energa MKS Kalisz

W zeszłym sezonie reprezentowała MKS w II lidze i rozgrywkach juniorskich, przyszły sezon rozegra już jako środkowa pierwszego zespołu. Urodzona w 2001 roku zawodniczka dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi, mając 193 centymetry wzrostu, jest absolwentką VII LO SMS w Kaliszu.

Energa MKS Kalisz
Energa MKS Kalisz

W rozgrywkach juniorskich Marta dwukrotnie otrzymała nagrodę dla najlepszej środkowej turnieju, na Mistrzostwach Wielkopolski i ćwierćfinale Mistrzostw Polski. W rozgrywkach 3 grupy II ligi była podstawową środkową drużyny, ostatecznie razem z rezerwami MKS-u zajmując w niej trzecie miejsce. Na początku lipca razem z Energa MKS SMS Kalisz powalczy o medal w turnieju finałowym Mistrzostw Polski rozgrywanym w Hali Arena. Na środku siatki dołącza do Weroniki Centki, której kontrakt został ogłoszony wcześniej.

Na początku lipca Marta razem z Energa MKS SMS Kalisz powalczy o medal w turnieju finałowym Mistrzostw Polski rozgrywanym w Hali Arena. Kaliszanki marzą o medalu i zapowiadają walkę o osiągnięcie tego celu, przygotowania do turnieju zostały już rozpoczęte.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ