Społeczne

Obiady dla potrzebujących na osiedlu Kaliniec. Zgłaszajcie osoby do projektu

2022-05-12 12:00:00 red. za Rada Osiedla Kaliniec

Rada osiedla Kaliniec będzie realizować projekt, w ramach którego najbardziej potrzebujący mieszkańcy osiedla Kaliniec otrzymają obiad, dwa razy w tygodniu. 

zdjęcie ilustracyjne/ Pexels.com
zdjęcie ilustracyjne/ Pexels.com

Obiady te będą dostarczane w poniedziałki oraz w piątki. Dostarczać je będą Wolontariuszki, uczennice Szkoły Podstawowej nr 14 w Kaliszu, które zaoferowały swoją dyspozycyjność i bardzo chętnie wezmą udział w tym projekcie. Obiady ufunduje renomowana firma w Kaliszu.

Na początek rozdawane będą 4 obiady dwa razy w tygodniu. Jeśli znacie Państwo takie osoby na osiedlu Kaliniec, które potrzebują takiego wsparcia, są samotne i ograniczone ruchowo prosimy o kontakt telefoniczny, SMS bądź messenger pod nr 730 877 488. 

Skorzystajmy z dobrego serca Darczyńcy i bezinteresownej chęci pomocy, którą oferują te młode, ambitne dziewczyny. Czekamy na Państwa odzew.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować