Smaki Kalisza

Nowy dział na Calisia.pl - twórz z nami „Smaki Kalisza”!

2019-12-27 12:00:00 redakcja Calisia.pl

Czas Świąt Bożego Narodzenia pokazał nam jak bogata jest polska kuchnia. Tradycyjne potrawy takie jak sałatki, ryby czy zupy mogą mieć wiele wariantów i możemy je podawać w różnoraki sposób. Wiele z tych sposobów, to nasze, lokalne wariacje. Wychodząc naprzeciw życzeniom naszych kaliskich smakoszy, zakładamy nowy dział na naszym portalu - „Smaki Kalisza” gdzie będą publikowane Wasze przepisy oraz recenzje potraw w kaliskich lokalach gastronomicznych.

fot. unsplash.com
fot. unsplash.com

Chcesz się podzielić swoim przepisem z wszystkimi mieszkańcami Kalisza i nie tylko? Masz patent na smaczne jedzenie? To miejsce jest właśnie dla Ciebie. Nowy dział „Smaki Kalisza”  będzie miejscem dla wszystkich amatorów gotowania i jedzenia :)

Jak zawsze, chcemy abyście to Wy tworzyli z nami treści na Calisia.pl. Przesyłajcie nam zdjęcia i przepisy swoich potraw na adres redakcja@calisia.pl zawsze wpisując w tytule maila „Smaki Kalisza”. Chcemy w ten sposób stworzyć wielką bazę kaliskich potraw.

W tym samym dziale będziemy zamieszczali Wasze recenzje potraw w kaliskich lokalach gastronomicznych. Mamy nadzieję, że w ten sposób powstanie współtworzony przez Was przewodnik po kaliskiej gastronomii, taka swoista mapa gastronomiczna naszego miasta. Przesyłanie recenzji odbywa się identycznie jak przepisów – wysyłajcie je do nas na adres redakcja@calisia.pl wpisując jednak w tytule maila „Recenzje potraw”. Nie zapomnijcie o dołączeniu zdjęcia i podpisaniu się :) 

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować