Smaki Kalisza

Nowy dział na Calisia.pl - twórz z nami „Smaki Kalisza”!

2019-12-27 12:00:00 redakcja Calisia.pl

Czas Świąt Bożego Narodzenia pokazał nam jak bogata jest polska kuchnia. Tradycyjne potrawy takie jak sałatki, ryby czy zupy mogą mieć wiele wariantów i możemy je podawać w różnoraki sposób. Wiele z tych sposobów, to nasze, lokalne wariacje. Wychodząc naprzeciw życzeniom naszych kaliskich smakoszy, zakładamy nowy dział na naszym portalu - „Smaki Kalisza” gdzie będą publikowane Wasze przepisy oraz recenzje potraw w kaliskich lokalach gastronomicznych.

fot. unsplash.com
fot. unsplash.com

Chcesz się podzielić swoim przepisem z wszystkimi mieszkańcami Kalisza i nie tylko? Masz patent na smaczne jedzenie? To miejsce jest właśnie dla Ciebie. Nowy dział „Smaki Kalisza”  będzie miejscem dla wszystkich amatorów gotowania i jedzenia :)

Jak zawsze, chcemy abyście to Wy tworzyli z nami treści na Calisia.pl. Przesyłajcie nam zdjęcia i przepisy swoich potraw na adres redakcja@calisia.pl zawsze wpisując w tytule maila „Smaki Kalisza”. Chcemy w ten sposób stworzyć wielką bazę kaliskich potraw.

W tym samym dziale będziemy zamieszczali Wasze recenzje potraw w kaliskich lokalach gastronomicznych. Mamy nadzieję, że w ten sposób powstanie współtworzony przez Was przewodnik po kaliskiej gastronomii, taka swoista mapa gastronomiczna naszego miasta. Przesyłanie recenzji odbywa się identycznie jak przepisów – wysyłajcie je do nas na adres redakcja@calisia.pl wpisując jednak w tytule maila „Recenzje potraw”. Nie zapomnijcie o dołączeniu zdjęcia i podpisaniu się :) 

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ