Usługi

Nowości Leroy Merlin 2020 - Łazienka idealnie zaprojektowana

2020-01-22 07:00:00 reklama@calisia.pl

Już dawno skończyły się czasy gdy łazienka, wstydliwie ukryta w zakamarkach mieszkania, pełniła wyłącznie funkcję użytkową. Teraz, dzięki inwencji projektantów, zastosowaniu nowoczesnych materiałów może stać się niepowtarzalną, skrojoną na miarę, przestrzenią dla każdego z nas, prezentować nasze preferencje estetyczne i zaspakajać wszystkie wymagania funkcjonalne.

Leroy Merlin
Leroy Merlin

W zależności od indywidualnych potrzeb i wielkości pomieszczenia możemy zaaranżować ekskluzywny pokój kąpielowy w stylu glamour, prostą łazienkę o minimalistycznym charakterze, praktyczne, tradycyjne  wnętrze czy po prostu funkcjonalną, wygodną przestrzeń dla wszystkich domowników. Trendy w projektowaniu łazienek są dziś tak różnorodne, że każdy znajdzie coś specjalnie dla siebie. Dobrze, gdy wystrój łazienki nie odbiega diametralnie od stylistyki pozostałych pomieszczeń mieszkania. Jednak eksperymenty są dopuszczalne, a ograniczeniem może być wyłącznie dobry smak i zawartość portfela.

Propozycje i rozwiązania Leroy Merlin pozwolą urządzić łazienkę „od A do Z” niezależnie od jej wielkości oraz preferencji estetycznych zgodnie z potrzebami nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ponadto zatrudnieni w sklepach Leroy Merlin wyspecjalizowani w projektowaniu łazienek projektanci doradzą, zaprojektują i pomogą skompletować listę niezbędnych produktów. Leroy Merlin oferuje także usługę transportu wraz z wniesieniem wszystkich produktów, podłączenia urządzeń i sprzętu oraz inne specjalistyczne usługi jak np. osadzenie drzwi, wykończenie ścian i podłóg, prace hydrauliczne itp.

Wśród wielu nowych trendów w projektowaniu łazienek na uwagę zasługuje powrót matowej i błyszczącej czerni – koloru dawno nie widzianego w aranżacji łazienek – zwłaszcza w połączeniu z drewnem oraz miękkie, organiczne kształty mebli, elementów wyposażenia i dodatków. W 2020 roku warto więc postawić na drewno nie tylko w formie dodatków, ale też głównych elementów aranżacji modnej łazienki i nie bać się eksperymentować z czarnym kolorem.

W nowej kolekcji Leroy Merlin pojawiły się kompleksowe rozwiązania wyposażenia łazienek nawiązujące do najnowszych trendów. Czerń w połączeniu z naturalnym kolorem i fakturą drewna występuje w serii mebli łazienkowych BROOKLIN i BALI. Natomiast zaokrąglone linie mebli i organiczne kształty dodatków, nawiązujące do stylistyki lat 60-tych, charakteryzują serię ARUBA. Meble uzupełniają inne elementy wyposażenia łazienki: kabiny prysznicowe, umywalki, armatura łazienkowa, kafle itp. oraz drobne ale niezbędne akcesoria tworząc harmonijną całość.

Serię mebli łazienkowych BROOKLIN charakteryzuje prosta forma nawiązująca do stylu industrialnego, połączenie metalu w kolorze czarnym z okleiną imitującą drewno. W skład serii wchodzą szafki pod umywalki o różnych rozmiarach, wysoki słupek oraz lustro. Meble BROOKLIN dopełni kabina „walk in” w kolorze czarnym, industrialne lampy z drewnianymi dodatkami, drewniane akcesoria oraz czarna armatura łazienkowa. 

Seria mebli łazienkowych BALI, podobnie jak BROOKLIN, także nawiązuje do stylistyki industrialnej czy minimalistycznej. Jest jednak bardziej wyrafinowana i bogata: błyszczące fronty szafek w kolorze ciemnego grafitu uzupełniają drewniane detale imitujące dąb: ozdobne listwy i nóżki. Szafki wiszące są wyposażone w lustra, szafki pod umywalki pozwalają dobrać różne ich wielkości. Fronty szafek posiadają frezowane uchwyty. W skład serii BALI wchodzą szafki stojące i wiszące w różnych rozmiarach oraz słupek.

Seria mebli ARUBA to propozycja dla osób, które czują przesyt minimalistyczną surowością kształtu i formy oraz prostymi kątami. Ograniczoną do neutralnej bieli i chłodnej szarości paletę barw ociepla jasny brąz okleiny w kolorze naturalnego dębu wykańczającego korpusy szafek. Zaokrąglone linie mebli i luster nawiązują do wzornictwa lat 60-tych. Całość sprawia wrażenie lekkości i ponadczasowej elegancji. W skład serii mebli łazienkowych ARUBA wchodzą szafki niskie i wysokie szafki wiszące. Doskonałym uzupełnieniem serii ARUBA są płytki podłogowe z gresu szkliwionego imitującego drewno, na ścianach płyty imitujące beton oraz drewniane i białe dodatki.    

Więcej informacji na www.leroymerlin.pl;

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ