Sport

Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej w Liskowie

2022-01-12 17:00:00 Gmina Lisków

8 stycznia 2022 roku na Hali Widowiskowo – Sportowej w Liskowie odbył się IX Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Lisków Marii Krawiec.

gmina Lisków
gmina Lisków
Do Liskowa zjechały zespoły amatorskie między innymi z: Turku, Kalisza, Kościanu, Łasku, Poznania oraz Gdyni. Uroczystego otwarcia dokonała Dorota Sitko Zastępca Wójta Gminy Lisków oraz główny organizator turnieju Mieczysław Trawkowski. System gry tegorocznego turnieju to podział zespołów na grupy. Zwycięzcy grup rywalizowali ze sobą o miejsca 1-3. Zespoły z drugiego miejsca rozgrywały mecze o miejsca 4 - 6, natomiast zespoły z miejsca trzeciego rozgrywały mecze o miejsca 7-9.
 
Ostateczne wyniki turnieju:
 
I – Poznań
II – Gdynia
III – Łask
IV – Turek II
V – Kościan
VI – Kalisz
VII - Siatkarz Turek
VIII - Lisków
IX - Kalisz Geodeci
 
Nagrody Indywidualne:
 
Najlepszy Rozgrywający - Zawodnik z Gdyni
Najlepszy Przyjmujący - Piotr Tubiś
Najlepszy Środkowy - Krzysztof Jakubowski
 
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ