Z dowozem, na wynos, lokalnie

Nowe możliwości i nowe oferty restauracji w Calisia One

2021-04-15 11:12:12 Calisia ONE

Restauracje z kaliskiego konceptu gastronomicznego Calisia One nie poddają się skutkom pandemii. Stale stawiają na podnoszenie kwalifikacji i proponują nowe pozycje w kartach.

leroy Merlin
leroy Merlin
Pandemia nie zatrzymuje działań ambitnych restauratorów. W Kampai Sushi odbędzie się czterodniowe szkolenie, które poprowadzi doświadczony warszawski sushi master Aliaksandr Pryhun. Od 15 do 18 kwietnia będzie opowiadał o owocach morza i sposobach na najlepsze ocenienie ich jakości, bowiem każdy produkt wpływa na finalny efekt i doznania smakowe.
 
W sztukę przygotowywania sushi jest również wpisany szacunek dla wszystkich składników i ich optymalne wykorzystanie, stąd w planie szkolenia znalazła się także m.in. technika ostrzenia noży oraz sprawnego rozbioru ryb, jak i praktyka różnorodnych form podania. Efektem szkolenia będą nowe kompozycje smaków.
 
109838963_976377826132691_968791274923180576_n.jpg

 

Podczas szkolenia przygotujemy zupełnie nowe rolki. Dostępne będą propozycje z sezonowymi, zielonymi szparagami, zaskakujące połączenie z bakłażanem, a także wspaniała selekcja świeżych ryb. Cały czas się rozwijamy, aby dostarczać naszym gościom najwspanialszych przeżyć. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień i testowania naszych nowych możliwości - Katarzyna Owczarek, menedżerka konceptów zlokalizowanych w Calisia One.

 

118947896_1014408082329665_3458263422692108410_n.jpg
 
 
Miłośników win ucieszy informacja, że restauracja Chleb i Wino zdecydowała się na poszerzenie oferty. Już wkrótce dostępna będzie selekcja win wzbogacona o włoskie aromatyczne Pinot Grigio Dessimis, jak i szereg nowości prosto znad francuskiej Loary. Co więcej restauracja przygotowuje nową kartę dań, uwzględniająca pełne smaku, sezonowe produkty.
 
Mamy ogromną nadzieję, że już wkrótce, gdy będzie to bezpieczne, przywitamy gości w patio Calisia One. To miejsce szczególne, które pozwala gościom łączyć zamówienia z dowolnego konceptu. Jeśli ktoś ma ochotę na rolkę z łososiem z Kampai Sushi, a do tego chce zamówić kieliszek wina z Chleb i Wino – nic prostszego. Stawiamy na wygodę naszych gości i już nie możemy się doczekać, aż znów będziemy mogli ich przyjąć i zabrać w kulinarną podróż - Katarzyna Owczarek, menedżerka konceptów zlokalizowanych w Calisia One.

 

97097268_927837207653420_3816577981552263168_n.jpg

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ