Społeczne

Nowa Strategia Rozwoju Kalisza do 2030 roku - do 14 kwietnia można wypełnić ankietę

2021-04-07 07:30:00 red za UM Kalisz

Samorząd przystępuje do opracowania diagnozy stanu naszego miasta. Będzie ona stanowić podstawę do stworzenia nowej Strategii Rozwoju Kalisza do 2030 roku.

UM Kalisz
UM Kalisz

Co mieszkańcom podoba się w Kaliszu? Co by zmienili? Jak widzą Kalisz za kilka lat? Ankieta ma na celu wspólne wytyczenie celów i obranie kierunku rozwoju Kalisza. Pytania poruszą te i wiele innych zagadnień, dotyczących sfery społecznej, gospodarczej i przestrzennej życia w Kaliszu. Każdy mieszkaniec może zabrać głos w tej sprawie.

- Chcemy poznać zdanie mieszkańców na temat tego, jak się czują w przestrzeni Kalisza. Zastanawiając się nad odpowiedziami, prosimy spojrzeć na zmiany w naszym mieście w perspektywie kliku minionych lat. Także z okresu przed pandemią. Wszystkich kaliszan serdecznie zachęcam do wypełnienia kwestionariusza - mówi prezydent Krystian Kinastowski.

Ankietę można wypełnić od 31 marca do 14 kwietnia. Dostępna jest w wersji elektronicznej pod linkiem: ANKIETA. Można ją także wypełnić w wersji papierowej w ratuszu przy Głównym Rynku 20 (portiernia) i Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Kalisza przy ul. Kościuszki 1a (informacja).

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ