Społeczne

Niezwykłe kazanie w Kaliskiej Katedrze w Wielką Niedzielę! [wideo]

2021-04-07 09:30:00 red.

4 kwietnia podczas mszy w Katedrze p.w. św. Mikołaja w Kaliszu, mogliśmy usłyszeć autorskie słowo wygłoszone przez wikariusza parafii ks. Pawła Nowackiego.

Ksiądz Paweł Nowacki - Youtube  https://www.youtube.com/channel/UCWriUas6saWoxqNjWsQH1Ow
Ksiądz Paweł Nowacki - Youtube https://www.youtube.com/channel/UCWriUas6saWoxqNjWsQH1Ow

Autorskie, wierszowane kazanie wygłoszone w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego bardzo zaciekawiło i przypadło do gustu wiernym. Forma lekka, rymowana, bardziej przyciąga uwagę, przytrzymuje słuchacza na dłużej. Takie kazanie z pewnością lepiej trafi do młodych kaliszan, dzieci i młodzieży. Posłuchajcie historii zmartwychwstania Chrystusa w niecodziennym wydaniu, jaką przygotował wikariusz parafii ks. Paweł Nowacki.

To nie pierwsze słowo w formie wierszowanej napisane przez ks. Pawła Nowackiego. Więcej możecie posłuchać na jego kanale Youtube.

https://www.youtube.com/channel/UCWriUas6saWoxqNjWsQH1Ow

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ