Motoryzacja

Nieustąpienie pierwszeństwa na skrzyżowaniu ulic Górnośląskiej z Cmentarną w Kaliszu

2021-10-12 15:30:00 BK

Groźnie wyglądająca kolizja z udziałem dwóch samochodów osobowych na feralnym skrzyżowaniu ulic Górnośląskiej z Cmentarną w Kaliszu. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Do zdarzenia doszło 12 października, o godzinie 14:30. Kierujący pojazdem marki Mazda skręcał z ulicy Cmentarnej w ulicę Górnośląską. Nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy seata, poruszającego się od centrum miasta. Doszło do zderzenia pojazdów.

Na miejsce zadysponowane zostały 2 zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja. Dwa wewnętrzne pasy ulicy Górnośląskiej są wyłączone z ruchu. Powstały spore utrudnienia.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ