Społeczne

Neo-Nówka w Kaliszu!!! Uwaga - Wyniki Konkursu!

2023-03-06 15:30:00 reklama@calisia.pl

Już 10 marca o godz. 20.00 w Hali „Kalisz Arena” najpopularniejszy kabaret w Polsce zaprezentuje swój najnowszy program – "Tradycje Polskie". W specjalnym konkursie dla czytelników Calisia.pl mamy do wygrania podwójne zaproszenia!

Kabaret Neo-Nówka
Kabaret Neo-Nówka

Podobno pewnych imion nie można wzywać nadaremno. A Kabaret Neo-Nówka kiedyś jedno takie zawezwał i to przez telefon… Oj co się wtedy wydarzyło… ;) Tym razem zapraszamy na najnowszy program Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego pt. Tradycje Polskie! Podobno "Tradycja w narodzie rzecz święta" - czy aby na pewno? Jak polskie tradycje wyglądają widziane oczami Kabaretu Neo-Nówka? Tego jeszcze nie zdradzimy. Jedno jest pewne - czeka Was duża dawka dobrego humoru i premierowe skecze, których nie znajdziecie w telewizyjnych programach czy w Internecie. "Tradycje Polskie" to gwarancja niezwykle udanego wieczoru. Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? Przyjdź i przekonaj się sam!

Wizualizacje multimedialne i oprawa muzyczna na najwyższym poziomie jesteśmy pewni, że ten występ zapamiętacie na bardzo długo. Artyści gwarantują jak zawsze niezapomniany program w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną całego wydarzenia.

Bilety do nabycia: https://bilety.qualitim.pl/event/view/id/283090

 

Uwaga - Wyniki Konkurs!

Poprawna odpowiedź na pytanie: W którym roku powstał kabaret Neo-Nówka? brzmi: W 2000 roku.

2 podwójne zaproszenia na występ kabaretu Neo-Nówka, który odbędzie się 10 marca w Hali „Kalisz Arena” zdobywają: Konrad oraz Agnieszka.

O wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Regulamin Konkursu: TUTAJ

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować