Kalisz - Powrót do przyszłości

Naucz się tańczyć z Sieraszewski Dance Studio - po epidemii

2020-04-04 18:38:08 redakcja

Długotrwała izolacja ma też swoje dobre strony. Rodzą się w nas postanowienia o tym co będziemy robić, kiedy już sytuacja wróci do normy. Jedno z takich z postanowień może być szczególne: nauczę się wreszcie tańczyć.

Zrzut ekranu 2020-04-6 o 03.34.33
Zrzut ekranu 2020-04-6 o 03.34.33

Sieraszewski Dance Studio obchodziło w zeszłym roku 30 lecie swojego istnienia. Aurelia i Piotr Sieraszewscy to nauczyciele z pasją i podejściem do uczniów. Zdobywcy bardzo licznych dyplomów i wyróżnień wiedzą jak nauczyć tańca nawet osoby , które nigdy wcześniej nie potrafiły zrobić nawet kilku kroków tanecznych. Bo tak naprawdę KAŻDY może nauczyć się tańca.

NIe każdy wie, że sporo osób biorących udział w zeszłorocznym biciu rekordu Polski w ilości par tańczących tango argentino było świeżo po kursie tańca - a jednak wszystko pięknie się udało i rekord został pobity!

Cóż, kiedy teraz szkoła tańca państwa Sieraszewskich musiała zawiesić działalność na czas odosobnienia - ogranicza się do publikacji filmów szkoleniowych na grupie facebook. Ale jeśli chcielibyście podjąć wyzwanie i zapisać się na kurs tąńca już teraz, możecie otrzymać zniżkę, jednocześnie wspierając Szkołę.

Dostępne są karnety na Kurs Tańca Dla dorosłych i młodzieży koszt kursu to 300 zł. po rabacie 260 zł. wpłata z wyprzedzeniem w wysokości 200 zł. Kontakt poprzez profil facebook lub stronę www.

Wspomagajmy nasze lokalne firmy!

 

sieraszewskidance.pl

Facebook: https://www.facebook.com/Sieraszewski-Dance-Studio-144774425580304/

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ