Wasze artykuły

Narodowe Święto Niepodległości w Niepublicznym Przedszkolu Jacka i Agatki w Kaliszu

2019-11-10 19:16:06 Agnieszka Kępa

W tym roku przypada 101. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. W piątek 8 listopada w uroczystości udział wzięły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Jacka i Agatki w Kaliszu. Dzieci tego dnia przyszły ubrane na galowo i każde dziecko miało przypiętą kokardę narodową. Uroczystość rozpoczęła się od wejścia pocztu flagowego i odśpiewania hymnu państwowego. Gościem honorowym był pan Marek - emerytowany żołnierz Wojska Polskiego. Celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego. Dzieci utrwaliły symbole narodowe. Kolejną częścią obchodów święta był Marsz Niepodległości z chorągiewkami biało-czerwonymi w okolicach przedszkola. Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu. Zapadnie na długo w pamięci naszych małych Polaków. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach dzieci uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować