Wasze artykuły

"Narodowe Czytanie" w Książnicy Pedagogicznej

2020-09-15 09:00:00 Książnica Pedagogiczna

Książnica Pedagogiczna
Książnica Pedagogiczna

W poniedziałek 7 września br. w Książnicy Pedagogicznej w Kaliszu odbyło się Narodowe Czytanie "Balladyny" Juliusza Słowackiego. Serdecznie dziękujemy Pani Paulinie Stochniałek - Członkowi Zarządu Województwa Wielkopolskiego i Pani Dorocie Kinal - Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego za udział w spotkaniu i podkreślenie znaczenia książki i czytania w życiu młodego człowieka. Dziękujemy Pani Ewie Mąkowskiej i młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Kaliszu za zaprezentowanie podczas spotkania współczesnej wersji "Balladyny". Szczególne słowa podziękowania kierujemy także do Pana dr Macieja Michalskiego - nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 18 im. J. Kusocińskiego w Kaliszu oraz doradcy Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu za wcielenie się w rolę Kirkora. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=AGTi133z4fM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0yuhfFpa2UYzEsJYn_sl2eqbc_GZ9lHpeWbuptRqEjn_rDmqfiMS5Rb0Y

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować