Wasze artykuły

"Narodowe Czytanie" w Książnicy Pedagogicznej

2020-09-15 09:00:00 Książnica Pedagogiczna

Książnica Pedagogiczna
Książnica Pedagogiczna

W poniedziałek 7 września br. w Książnicy Pedagogicznej w Kaliszu odbyło się Narodowe Czytanie "Balladyny" Juliusza Słowackiego. Serdecznie dziękujemy Pani Paulinie Stochniałek - Członkowi Zarządu Województwa Wielkopolskiego i Pani Dorocie Kinal - Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego za udział w spotkaniu i podkreślenie znaczenia książki i czytania w życiu młodego człowieka. Dziękujemy Pani Ewie Mąkowskiej i młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Kaliszu za zaprezentowanie podczas spotkania współczesnej wersji "Balladyny". Szczególne słowa podziękowania kierujemy także do Pana dr Macieja Michalskiego - nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 18 im. J. Kusocińskiego w Kaliszu oraz doradcy Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu za wcielenie się w rolę Kirkora. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=AGTi133z4fM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0yuhfFpa2UYzEsJYn_sl2eqbc_GZ9lHpeWbuptRqEjn_rDmqfiMS5Rb0Y

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ