Najnowszy singiel Piotra Porady już dziś w sieci! [Wideo]

2019-05-24 09:20:00 red

Do sieci i rozgłośni radiowych autorski już w piątek trafi singiel Piotra Porady zatytułowany „Uciekam”. Do utworu powstał również teledysk, a wszystko to za sprawą współpracy, jaką Piotr nawiązał z Grupą PROQ.

Oprócz serwisów muzycznych takich jak np. YouTube singiel będzie można również usłyszeć w Polskim Radio Londyn w dniu premiery o godzinie 18:30. „UCIEKAM” został skomponowany przez Piotra, który jest również autorem tekstu. Jest to utwór o zamknięciu przeszłości, szukaniu nowej drogi, skupieniu się na przyszłości i postawieniu wszystkiego na „jedną kartę”. Ogromne podziękowania należą się Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, gdzie nakręcono kilka ujęć do teledysku. Muzyka i teledysk zostały zrealizowane przez następujące osoby:
Grupa PROQ: reżyseria,operator – Dawid Wojcieszak, scenariusz, montaż – Andrzej Sieradzki, dźwiękowiec, kierownik planu, montaż – Judyta Szubert, master, studio, aranż – McCrash – Studio nagrań – Acoustic, nad całością czuwała Anna Kolkiewicz-Oligny – menedżer Piotra.

Piotr Porada – od lat związany ze studiem wokalno-artystycznym Piano Song w Kaliszu, gdzie na czele z dyrektor i menedżerem Anną Kowalkiewicz-Oligny angażuje się w wiele projektów o skali ogólnopolskie, ale także międzynarodowej. Jest ćwierćfinalistą programu Must Be the Music, wystąpił także w pokochanej przez telewidzów Szansie na sukces, gdzie wykonał utwór Golec uOrkiestry „Nie ma nic”. W czerwcu 2016 r. zeszłego roku wydał autorski singiel „You don’t love me”, a w listopadzie 2016r. wystąpił z Filharmonią Kaliską. Piotr został już doceniony nie tylko na terenie naszego kraju, ale także poza jego granicami m.in. na Międzynarodowych Festiwalach w Hiszpanii „Orpheo in Spain” Bułgarii „We XXI Century”, Gruzji „Pearl of Batumi”, we Włoszech „Orpheo In Italy”, Macedonii, Na Litwie, a we Wrześniu 2018r. na międzynarodowym festiwalu w Serbii wystąpił w roli międzynarodowego jurora i gościa specjalnego. Wydał autorski singiel „You Don’t Love”, a w czerwcu 2018r. roku wystąpił w duecie z Majką Jeżowską przy akompaniamencie Filharmonii Kaliskiej. Aktualnie pracuje nad debiutanckim albumem.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ