Kultura

Najnowsze trendy i sztuka użytkowa w Tarasinie. Zapraszamy już 14 września

2019-09-11 12:30:00 Tarasin

W ramach kolejnej edycji Europejskich Dni Dziedzictwa w sobotę 14 września Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu serdecznie zaprasza na wydarzenie „Młody Design”, które rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 17:00.

„Młody Design” będzie prezentacją produktów projektowanych przez polskich producentów i projektantów tworzonych w oparciu o artystyczną ideę. Organizowane przez Galerię targi skierowane są do wielbicieli dobrego wzornictwa, a w szczególności do tych, którzy interesują się najbardziej aktualnymi i najciekawszymi trendami w polskim świecie mody oraz designu. Wydarzenie będzie łączyć część ekspozycyjno–targową, czyli prezentację twórców sztuki użytkowej z panelem edukacyjnym.

Celem organizowanego przez Galerię wydarzenia „Młody Design” jest aktywne wsparcie młodych twórców, popularyzacja ich działalności oraz prezentacja ich produktów szerszej publiczności. W ten sposób Galeria inicjuje przestrzeń do czynnego dialogu oraz wymiany doświadczeń. Patronami medialnymi wydarzenia "Młody Design" są:
Lśnienie Magazyn Kraft OCZY Example.pl

Twórcy biorący udział w wydarzeniu:
EXACT studio
GLINA
GUSTA Jewellery
Jagoda Bartczak
Joanna Małecka
Joanna Muzyka Studio
Lovlin
Milasoo
miszkomaszko
Projektowanie i szycie odzieży Monika Świderska
OCH
PATKA
rett frem
Tale eight
Zisou
Zuzanna Zygmunt

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ