Biznes

Najnowocześniejsze badanie skóry - teraz dostępne w Kaliszu! Umów się na bezpłatną konsultację!

2022-11-09 07:30:00 reklama@calisia.pl

Pierwszym krokiem do poradzenia sobie z problemami skórnymi jest odpowiednia diagnoza. Pogłębione badanie skóry pozwoli idealnie dopasować dalsze terapie w taki sposób, by osiągnąć maksymalne efekty w najkrótszym możliwym czasie. Wypróbuj najnowsze osiągnięcie technologii w jedynym Gabinecie w Kaliszu! 

fot. Strefa Piękna Laxandre
fot. Strefa Piękna Laxandre

Do tej pory zaawansowane badania skóry były dostępne wyłącznie w dużych miastach. Teraz się to zmieni! Profesjonalną analizę skóry możesz wykonać również w Kaliszu, a dokładniej w Strefie Piękna Laxandre - Gabinecie Kosmetycznym, który znajduje się w budynku kaliskiego Aquaparku.

 

OBSERV, czyli zaawansowana analiza skóry

“Zależało nam na tym, aby jak najdokładniej diagnozować stan skóry na etapie przedzabiegowym, by jak najdokładniej dobierać zabiegi dla naszych Klientek i Klientów, a ponadto posiadać narzędzie, dzięki któremu będziemy mogły pokazać twarde dowody na poprawę stanu skóry po wykonanych zabiegach” - mówi Aleksandra Haładyn, właścicielka Strefy Piękna Laxandre.

“Zdecydowałam o poszerzeniu naszych urządzeń z zakresu kosmetologii profesjonalnej o OBSERV, czyli jedno z najnowocześniejszych urządzeń pozwalających analizować stan skóry” - dodaje.

Dlaczego właśnie OBSERV?

- “Monitoruję na bieżąco najnowsze urządzenia dostępne na rynku i poszukiwałam czegoś, co pozwoli zdobyć pełną paletę danych na temat skóry. Jest to wejście o co najmniej jeden poziom wyżej od wszystkich innych urządzeń dostępnych w regionie. Pozwoli to naszym Klientkom i Klientom osiągać jeszcze lepsze i szybsze rezultaty!” - przekonuje Aleksandra Haładyn.

 

Analiza skóry z OBSERV - jak skorzystać?

Aby zdobyć pogłębioną wiedzę na temat stanu swojej skóry wystarczy umówić się na spotkanie w Strefie Piękna Laxandre - poprzez profil na  Facebooku,  Instagramie lub po prostu telefonicznie pod numerem: 509 053 771. 

Wyniki analizy pozwolą dokładniej określić jakie zabiegi warto zastosować, by poprawić kondycję skóry. Dalsze kroki przedstawią wykwalifikowane specjalistki w Strefie Piękna Laxandre.

Co dalej? Jak poprawić stan swojej skóry?

OBSERV to nie jedyne super-zaawansowane urządzenie dostępne w Strefie Piękna Laxandre. Jedną z misji tego Gabinetu jest dostarczanie najlepszych dostępnych rozwiązań z zakresu kosmetologii bez konieczności szukania ich w dużych miastach. 

Takie zabiegi są dzięki temu dostępne w gabinecie mieszczącym się w kaliskim Aquaparku.

Jakie jeszcze urządzenia pomagają Kaliszankom i Kaliszanom w problemach skórnych?

ZAFFIRO - to nowoczesne urządzenie do niechirurgicznego i bezbolesnego thermoliftingu skóry twarzy i ciała. Przełom w bezinwazyjnym liftingu, odmładzaniu oraz skutecznym powstrzymywaniu procesów starzenia i usuwaniu niedoskonałości skóry stał się możliwy dzięki nowatorskiemu zastosowaniu światła podczerwonego IR

LASER XLase Plus - to zaawansowane technologiczne urządzenie, które wykorzystywane jest w zabiegach zamykania naczynek, leczenia trądziku, leczenia grzybicy paznokci, usuwaniu zbędnego owłosienia oraz zabiegach fotoodmładzania.

Sprzęt wykorzystuje cząstkową fototermolizę. Krótki czas ekspozycji sprawia, że wykonane zabiegi są bezpieczne i nie uszkadzają okolicznych tkanek. Ten laser wyposażony jest w 4 głowice oraz technologię MOTION SPEED, która skraca czas trwania depilacji laserowej.

INTRAJECT - wielofunkcyjne urządzenie medyczne, przeznaczone do regeneracji skóry twarzy i ciała. Intraject wykorzystuje synergię sonoporacji, kawitacji ultradźwiękowej, KRIOLIPOLIZY z elektrostymulacją, radiofrekwencji igłowej i plazmy azotowej. Stymuluje odnowę kolagenu, produkcję elastyny i pozwala na samoodtwarzanie się kwasu hialuronowego.

MESOTHERM - to urządzenie pozwalające m.in. na dogłębną, silną odbudowę skóry twarzy. Sekretem Mesothermu jest synergia działania: to urządzenie łączy aż 5 zaawansowanych technologii: Mikrodermabrazja korundowa – laser biostymulacyjny – radiofrekwencja igłowa – elektroporacja – drenaż limfatyczny.

DERMAPEN 4.0 - Najnowsze, najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie z obsługą technologii cyfrowej i Bluetooth do frakcyjnej mezoterapii mikroigłowej.

Dermapen 4 to odpowiedź na wyzwania, jakie obecnie stawiane są medycynie regeneracyjnej i odmładzającej – to innowacyjne urządzenie przynoszące spektakularne, potwierdzone klinicznie rezultaty szybko i bezpiecznie z zachowaniem maksymalnego komfortu pacjenta.

Pełna lista dostępnych zabiegów znajduje się na: https://laxandre.kalisz.pl/oferta/ 

Filmy przedstawiające zabiegi dostępne w Strefie Piękna Laxandre dostępne są na profilu na Facebook

Od czego zacząć?

Wybór odpowiedniego zabiegu może wydawać się trudny. Dlatego Strefa Piękna Laxandre proponuje jako pierwszy krok wykonanie konsultacji kosmetologicznej, podczas której specjalistki określą jaki zabieg najlepiej zastosować. 

Zadzwoń do nas, aby umówić się na 15 minutową, darmową i niezobowiązująca konsultację, podczas której porozmawiamy o Twojej skórze. 
Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie - codziennie w godzinach 10 - 18 pod nr tel.  509-053-771
W ramach konsultacji PREMIUM wykonujemy pogłębioną analizę z wykorzystaniem naszego najnowszego urządzenia OBSERV.

“Zachęcam do kontaktu z naszą Strefą Piękna Laxandre - odpowiemy na wszelkie pytania i zgodnie z naszym motto #WydobywamyTwojePiękna - możemy Wam przywrócić Waszą skórę do naturalnego, pięknego stanu!” - zachęca Aleksandra Haładyn.

 

Strefa Piękna Laxandre 

Kalisz, ul. Sportowa 10

Aquapark - Strefa Gabinetów na parterze 

tel. 509-053-771

Instagram

Facebook

YouTube

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować