Z dowozem, na wynos, lokalnie

Najlepsze smaki przekąsek jakie kiedykolwiek miałem okazję skosztować

2021-03-03 23:07:40 Jan Zimiński

Jeżeli macie Państwo okazję do zrobienia imprezy, a nie macie czasu bądź umiejętności, to polecam catering z Baru Oleńka w Nowych Skalmierzycach. Nie dosyć, że wszystkie dania są świeże i przepyszne, to jeszcze podane w ciekawy sposób. 

Bar Oleńka
Bar Oleńka

Zamawiając catering, skusiłem się też na zakup, tzw. dania dnia. Bar codziennie serwuje kilka posiłków do wyboru. Muszę przyznać, że nie lubię kupować obiadów na wynos, ale zapach i wygląd mnie zachęcił. Koronawirus zniechęca nas do odwiedzania barów i restauracji, ale jeżeli tylko możemy, róbmy to, bo warto. Kupiłem zupę pomidorową zachęcony przez małego brzdąca, który przyszedł z mamą i głośno komunikował, że on tylko z baru Oleńka, bo babcia i mama robią gorszą. To mnie przekonało. Na drugie kupiłem strogonowa z kluseczkami własnej roboty. Po przyjściu do domu, zdziwiłem się bardzo. Myślałem, że posiłki będą bardzo dobre, a one były rewelacyjne! Zachęcony przez znajomych, abym zamówił na imprezę rodzinną catering, byłem już w połowie spokojny. Jeżeli jedzenie na naszą rocznicę będzie równie wyśmienite jak ten obiad, to goście będą mile zaskoczeni. 

Już gdy odbieraliśmy z żoną dania na rocznicę, sami do siebie się uśmiechaliśmy. To wszystko wyglądało obłędnie. Jednak dopiero jak wszyscy goście zasiedli do stołu, który był zastawiony obficie jak nigdy, dopiero wtedy uświadomiliśmy sobie, że to nie barowy catering. To robota prawdziwego artysty kucharza. 

Zachęcam Państwa do korzystania z usług. Bar Oleńka ze Skalmierzyc wymiata

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ