"Najlepsze lata" w Kinie Konesera

2019-11-02 08:00:00 Kino Helios

W środę, 6 listopada w ramach cyklu Kino Konesera zobaczymy film „NAJLEPSZE LATA” – debiut reżyserski znanego aktora, Jonah Hilla.

Najlepsze lata
Najlepsze lata

Opis filmu:

Trzynastoletni Steve (Sunny Suljic) czuje się przytłoczony duszną atmosferą rodzinnego domu w Los Angeles. Wychowywany przez samotną matkę (Katherine Waterston), skonfliktowany ze starszym bratem (Lucas Hedges) szuka ujścia dla wrzącego w nim buntu w muzyce i deskorolce. W grupie kilka lat starszych, doświadczonych skaterów nie tylko zyskuje akceptację i odkrywa tajniki dobrej jazdy, ale również poznaje smak wolności oraz związanych z nią pokus i niebezpieczeństw.

Link wydarzenia tutaj: http://www.helios.pl/40,Kalisz/KinoKonesera/

UWAGA KONKURS

Dla czytelników Calisia.pl mamy 1 podwójne zaproszenie na Kino Konesera - na środę, 6 listopada, godz. 18:30 w Kinie Helios. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Podaj trzy tytuły filmów, w których zagrał aktor Jonah Hill.

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@calisia.pl w temacie wiadomości wpisując Kino Konesera a w treści maila swoją odpowiedź oraz imię i nazwisko. Wyniki podamy we wtorek, 5 listopada.

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ