Nadszedł Czas Twojej Ważnej Decyzji !

2017-06-29 06:15:00 reklama@calisia.pl

Mieszkacie z rodzicami albo teściami? Urodziło Wam się dziecko i zaczyna brakować przestrzeni? Codziennie wnosisz dziecko, zakupy i wózek na trzecie lub czwarte piętro? Czas pomyśleć o własnym domu z ogrodem! Teraz jest okazja podjąć takie decyzje. W kwocie odpowiadającej mieszkaniu – możesz kupić nowy dom z działką bezpośrednio od dewelopera na Osiedlu Celtyckim. O tym w jak wysokim standardzie wykonania są domy na tym osiedlu mogły się przekonać osoby, które skorzystały z zaproszenia na Drzwi Otwarte w minioną sobotę.

Jeśli myślicie o własnym domu z ogródkiem, blisko przyrody i niedaleko centrum Kalisza (7 minut jazdy)- to Osiedle Celtyckie jest pod tym względem idealne.

To właśnie tu, w spokojnej okolicy powstaje ambitny projekt: osiedle dwunastu domów o powierzchni od 138 m2 do 162 m2 każdy, z własnym ogrodem wielkości około 600 m2 i wytyczonym, wspólnym terenem zielonym wraz z placem zabaw dla dzieci.

Cztery z domów już stoją, jeden jest już zamieszkany:) Z domów dostępnych od ręki – pozostały dwa domy z działką o wielkości 772m2 oraz 615m2. Całość inwestycji jest planowana do oddania w roku 2018.

Każdy z budynków dopracowywany jest w największych szczegółach. Domy budowane są z materiałów ceramicznych Porotherm producenta Winebergher, dach zabezpiecza blacha panelowa firmy Ruuki /Plannia, na którą producent udziela 30 letniej gwarancji technicznej.

Za odwodnienie połaci dachu odpowiada system rynien Galeco, które są ukryte w bryle budynku. Dodatkowo cały dom ma zbudowaną sieć odprowadzania wody deszczowej do zbiorczej studni, co załatwia w przyszłości kwestię tzw. podatku od deszczu.

Niespotykane w budownictwie developerskim są także trzyszybowe okna identyczne jak te, które stosuje się w energooszczędnych domach pasywnych – seria Petecki EXCELLENT Class 82 MD. Te okna mają niezwykle wysokie współczynniki izolacyjne (0,7), dzięki czemu koszty ogrzewania są znacznie niższe niż w innych domach.

Warto dodać, że w każdym oknie zamontowano rolety okienne z silniczkiem elektrycznym. Dodatkowo – między oknem a roletą zastosowano super nowoczesną folię termoizolacyjną – identyczną jak NASA używa w statkach kosmicznych. Folia zapobiega powstawaniu tzw. mostków termicznych – czyli różnicy temperatur zwłaszcza w okresie zimowym.

Oszczędnościom energii w domach na Osiedlu Celtycki sprzyja także kompletny system ociepleń marki Termo Organika – nagrodzony tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2015.

Tak naprawdę, każdy element budowlany Osiedla Celtyckiego został dobrany z maksymalną dbałością o jakość i energooszczędność. Dzięki zastosowanym materiałom domy będą znacznie tańsze w eksploatacji, co przez lata pozwoli zaoszczędzić znaczne kwoty pieniędzy.

A ile kosztuje dom w takim standardzie?
Wszystko wskazywałoby, że takie domy muszą być znacznie droższe od średniej rynkowej. Niekoniecznie – jeszcze dwa domy są w cenie jedynie 2650/ 2850 zł/m2 powierzchni wraz z działką wielkości ok. 600 m2 w zależności od standardu wykończenia!

Inwestor buduje na działce, którą otrzymał od dziadka i sam chce się tutaj osiedlić – dba zatem, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik – bo jak potem będę patrzył w oczy sąsiadom – mówi podczas Drzwi Otwartych:) Buduje zatem najlepiej jak się da w najbardziej konkurencyjnych cenach!

Domy na Osiedlu Celtyckim kosztują zatem 2850 zł/m2 w stanie developerskim podwyższonym tj. z pełnym ogrodzeniem, kostką, podjazdem i zielenią – oczywiście z działką czyli ogrodem, który ma gotowy system nawadniania.
Dodatkową atrakcją Osiedla Celtyckiego jest jego nawiązanie do historycznego charakteru okolicy – bliskość Zawodzia i najstarszych, zamieszkałych obszarów Kalisza. Każdy z dwunastu domów na osiedlu ma swoją nazwę nawiązującą do kultury celtyckiej, a w ogrodzie zakopaną złotą monetę. Nowy właściciel kupując dom z działką, otrzyma stosowne informacje na ten temat.

Ważna informacja: wielkość domu przed przystąpieniem do budowy – można zmienić (zamiast 162m2 – może być dom 138m2).

Warto zatem zajrzeć na Osiedle Celtyckie – być może to właśnie jeden z tych domów jest Waszym miejscem na Ziemi?

Zachęcamy do kontaktu z inwestorem. Dla zainteresowanych działa mobilne biuro sprzedaży. Wystarczy zadzwonić, a przedstawiciel Osiedla umówi się w dogodnym dla Państwa czasie; być może ta rozmowa, będzie wstępem do fantastycznego rozdziału w Waszym życiu.

Jest jeszcze TYLKO 8 domów, więc zachęcamy do kontaktu: +48 609 807 002, +48 602 422 100.

OsiedleCeltyckie.pl
http://www.facebook.com/UkrytySkarbKalisza

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ